شهرداری الازیغ مناقصه خرید کارخانه آسفالت را باز کرد

📩 24/11/2018 11:44

Elazığ Belediyesi asfalt plenti alımı için ihale açtı.Elazığ Belediyesi, “1 adet 160 ton/saat kapasiteli asfalt plent makinesi alımı” için ihale açtı.
İhale 17 Mayıs 2013 günü saat 14:00’de Elazığ Belediyesi İhale Toplantı Salonu’nda yapılacak.Şartnameler, 100 lira karşılığında aşağıdaki adresten mesai saatleri içinde temin edilebilir.Elazığ Belediyesi İhale İşleri Servisi Cumhuriyet Mahallesi Malatya Caddesi No: 30 Elazığ Tel: 0424 248 47 20 İhale kapsamında alınacak asfalt plentine ait özellikler şöyle belirlendi:
– Birimler yeni ve hali hazırda imal edilen en son ve geliştirilmiş model olacak ve şartname hükümlerini yerine getirmek üzere yapılacak uygun değişiklikleri üzerinde bulunduracak. Dizayn, malzeme ve işçilik, ileri mühendislik ve imalat uygulamalarıyla belirlenen kalite ve standartlardan aşağı olmayacak.
– Yüklenici tarafından temin edilen birimi oluşturan parçalar, tüm birimlerde marka, model, tip ve yedek parça katalog numaraları bakımından özdeş olacak.
– Birim üzerinde bulunması gereken ve operatörün kullanacağı tüm ikaz ve talimat plakaları vs. Türkçe basımlı olacak.
– İstekliler, tekliflerinde yer verdikleri asfalt plenti tip ve modeline ait mikser kulesi, bitüm tankları, filtre bacası, agrega elevatörü, kurutucu, filler sistemleri gibi yapıların Eurocode 1’e göre yapı güvenliği açısından yapım ve işletme sırasında oluşabilecek etkileri dikkate alarak statik hesaplarını yapacaklar ve bu hesaplamaların her bir üniteye ait detayları teklif ile birlikte idareye sunacaklar
شماره ثبت مناقصه شورای همکاری خلیج فارس: 2013/46941

 

منبع: سرمایه گذاری

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*