خبر خوب از شهردار آماسیا اوزدمیر

📩 24/11/2018 12:04

خبر خوب از شهردار آماسیا اوزدمیر
کافور اوزدمیر شهردار آماسیا اعلام کرد که یک مطالعه امکان سنجی برای ایجاد سیستم تله کابین در مرکز شهر انجام شده است.

اوزدمیر که در ضیافت شام در رستوران پیرلر به مناسبت هفته گردشگری میزبان اپراتورهای گردشگری استان بود، گفت: «مطالعه امکان سنجی ما برای تله کابین ادامه دارد. امیدوارم هر چه زودتر در استان ما اجرایی شود.»

علاوه بر پروژه تله کابین که جزئیات آن در حال انجام است، پروژه باد کردن یشیلیرمک مدت هاست در استان پس از پارکینگ، فرهنگسرا، سالن ورزشی سرپوشیده، استخر، ساختمان بازار، موزه فرهات و شیرین، حذف ساختمان دبیرستان و اجرای پروژه های فرهنگسرا، زمان کار بر روی طرح دوم فرا رسیده است. اوزدمیر گفت: پروژه های ما در رابطه با تورم رودخانه به پایان رسیده است. ما با یک شرکت خوب کار می کنیم. امکان سنجی به پایان رسیده است. پروژه های تفصیلی نیز ترسیم شد. ما پروتکل اولیه ای را با شرکت دولتی هیدرولیک امضا کردیم و از آژانس توسعه حمایت دریافت کردیم. ما درخواست کرده‌ایم تا حدود 6 میلیون لیره از آژانس توسعه مرکزی دریای سیاه با پروژه‌هایی که آنها را پروژه‌های هدایت‌شده می‌نامیم، دریافت کنیم. تا چند ماه دیگر تکمیل خواهد شد. اگر مشکلی پیش نیاید، در پایان سال جاری، ما اکنون برای مناقصه ساخت و ساز خارج هستیم. بازی‌های آبی در مورد رودخانه را که تا ۲ سال دیگر تمام می‌کنیم و در دوره آینده دلتنگ آن هستیم را با هم تماشا خواهیم کرد.»

شهردار اوزدمیر، هاکان کیلینچکایا معاون فرماندار، جمیل بایزیت رئیس پلیس، احمد کایا مدیر فرهنگ و گردشگری استان، چنگیز اردم معاون شهردار، رئیس انجمن گردشگری A. Suad Akcan و صاحبان مشاغل گردشگری نیز در این شام حضور داشتند و خاطرنشان کردند که به فعالیت های تبلیغاتی اهمیت می دهند. به عنوان شهرداری

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*