تأسیسات اسکی نظامی در یوکسکووا به روی غیرنظامیان باز شد

📩 24/11/2018 11:45

تأسیسات اسکی نظامی در یوکسکووا به روی غیرنظامیان باز شد

تاسیسات اسکی نظامی در منطقه یوکسکووا حکاری به خدمت غیرنظامیان باز شد. به خصوص در آخر هفته، شهروندان یوکسکووا و افسران، معلمان و سایر پرسنل مؤسسه رسمی شاغل در منطقه علاقه زیادی به پیست اسکی نشان می دهند. بیان شده است که این مرکز که در تمام طول روز به مکانی محبوب برای شهروندان تبدیل شده است، برای مدت طولانی به خدمت خود ادامه خواهد داد.

امکانات اسکی متعلق به هنگ مرزی لشکر 3 پیاده نظام یوکسکووا در تعطیلات آخر هفته به مقصد مکرر ساکنان یوکسکووا تبدیل شد. او به تأسیساتی که فرزندانش را می برد می آید. در حالی که افراد خصوصی نیز به شهروندان غیرنظامی خدمات رسانی می کنند، مشاهده شد که غیرنظامیان برای تجهیزات اسکی مورد نیاز برای اسکی هزینه ای دریافت نمی کنند.

از طرفی در حالی که فرسودگی که در طول روز در پیست رخ می داد با خودرو برف روب اصلاح شد تا آسیبی به آن وارد نشود، فضای اجتماعی در محل ایجاد شد و برای افرادی که قصد داشتند قهوه و چای سرو شود. آرزو، کنار اجاق چوبی. باز هم مشاهده شد که در میزهایی که بیرون برپا شده بود برای شهروندان سوسیس و نان تهیه می شد.

شهروندانی که به این مرکز مراجعه کردند، از شما بابت ارائه این خدمات به ما متشکریم، حداقل ما این فرصت را داریم که شما را بشناسیم. بنابراین ما از ارتش خود برای ارائه این خدمات تشکر می کنیم، من یک معلم در یوکسکووا هستم، بنابراین منظره بسیار زیبایی است، حداقل ما نمی دانستیم که چنین محیطی در یوکسکووا در انتظار ما است. منظورم این است که مردم ممکن است متفاوت بفهمند، اما واقعا زیباست.

شهروند دیگری در یوسکوا است داشتن چنین مرکز اسکی واقعاً خوب است.البته زیبایی خاصی است که این مرکز نظامی برای بازدید عموم باز است. از نظر ادغام مردم و ارتش نیز چیز خوبی است. البته جای جدایی ناپذیری برای خوش گذرانی است مخصوصاً در اسفند ماه در غرب تابستان آمده و برف تمام شده است اما ما تازه اینجا شروع به اسکی کرده ایم امیدوارم منتظر همه باشیم.

شهروند دیگری بیان کرد: ما واقعاً از ارتش تشکر می کنیم که چنین فرصتی را در یوکسکووا در اختیار ما قرار داده است، بنابراین نیازی به جستجوی خوشبختی در دوردست ها نیست، نگاه کنید، نیازی به اولوداغ زیبا نیست، نیازی نیست. پالاندوکن ما واقعاً خوشحالیم که چنین فرصت هایی جلوی خانه مان درست زیر دماغمان است. با تشکر از کسانی که فرصت را فراهم کردند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*