بزرگترین جشنواره زمستانی ترکیه، جشنواره زمستانی برگزار شد

بزرگترین جشنواره زمستانی ترکیه "Winterfest" بین 20 ژانویه 2013، یکشنبه تا 14 فوریه 2013، پنجشنبه برگزار شد. سال گذشته 16 دانشجو از 52 دانشگاه و 16 شهر را در اولوداغ گرد هم آورد که 7500 سال است ادامه دارد.

سازمان Winterfest که اولین آن در سال 40 به عنوان یک تور دانشجویی 1996 نفره برگزار شد، امروز در شانزدهمین سال خود میزبان 16 دانشجو در اولوداغ است. این جشنواره که با هدف پر کردن اتاق‌های خالی در کوه در زمان‌های مرده فصل در اولوداغ در سال‌های اول خود برگزار می‌شود، باعث شده است که اولوداغ شلوغ‌ترین دوره‌های فصل را در 8.000 سال گذشته تجربه کند. تمام جزئیات، از تجهیزات اسکی گرفته تا محل اقامت، از مهمانی های بعد از اسکی تا کنسرت ها، با توجه به بودجه دانشجویی طراحی شده اند.

در این جشنواره که بسیاری از هنرمندان و گروه های مهم از ترکیه و جهان را در اولوداغ گرد هم آورد، هنرمندان محلی مانند آژدا پکان، کنان دوگولو، سردار اورتاچ، بنگو، نیل کارایابراهیمگیل، دمت آکالین، آرتو، مور و اوتسی، کارگو، امره آیدین و همچنین دیوید وندتا دی جی های معروفی مانند Milk & Sugar، Fatman Scoop، Sidekick و Outwork اجرا کردند. ترکیب هنرمندان برای جشنواره زمستانی 2012 با جشن تبلیغات زمستانی اعلام شد که مانند هر سال در ماه نوامبر برگزار می شود.

روزی که با فعالیت‌ها و مسابقات مختلف در پیست‌ها شروع می‌شود، گاهی با وجود بارش سنگین برف با پارتی‌های پس از اسکی که در کافه بسرن برگزار می‌شود، تسریع می‌یابد. طیف گسترده‌ای از سرگرمی‌ها، از کنسرت‌های زنده تا مهمانی‌های خصوصی، از اجرای دی‌جی تا مهمانی‌های لابی، تا ساعت 08:00 در پایان مهمانی‌های ساعت بعد، زمانی که اولین نور صبح ظاهر می‌شود، ادامه دارد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*