دو پیست اسکی خصوصی می شوند

📩 24/11/2018 11:46

دو پیست اسکی خصوصی می شوند

اداره خصوصی سازی اعلام کرد که روند خرید خدمات مشاوره فنی در خصوص خصوصی سازی مراکز اسکی پالاندوکن و کوناکلی آغاز شده است.

اداره خصوصی سازی (ÖIB) اعلام کرد که روند خرید خدمات مشاوره فنی در چارچوب خصوصی سازی مراکز اسکی ارزروم پالاندوکن و کوناکلی با انتقال حق بهره برداری آغاز شده است و قرار است در اواسط آوریل به نتیجه برسد. .

در روزنامه رسمی در ژانویه اعلام شد که پیست اسکی ارزروم پالاندوکن و کوناکلی در محدوده و برنامه خصوصی سازی گنجانده شده است.

بر اساس این اطلاعیه منتشر شده، اموال غیرمنقول مرکز اسکی کوناکلی و بر روی آنها; باند فرودگاه، آسانسور، حوض و سازه‌های مشابه، تأسیسات و سایر دارایی‌ها؛ مرکز آموزشی و تفریحی اسکی اداره کل ورزش و جوانان استان، سفره خانه، باند، بالابر، حوض و سازه‌های مشابه، تأسیسات و سایر دارایی‌ها در محدوده خصوصی‌سازی قرار گرفت.

در بیانیه ÖİB، "مطالعات مدل عملیاتی که برای مراکز اسکی پالاندوکن و کوناکلی مناسب ترین خواهد بود آغاز شده است. در این زمینه، روند تهیه خدمات مشاوره فنی برای کمک به تلاش های خصوصی سازی آغاز شده و قرار است در اواسط آوریل به نتیجه برسد. علاوه بر این، عملیات زون بندی مراکز توسط اداره ما در حال انجام است.

منبع: news.tr.msn.com

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*