Ukome با تله‌کابین و ترالی‌بوس ترافیک را حل می‌کند! | کوجایلی

📩 24/11/2018 11:38

Ukome ترافیک را با تله‌کابین و ترولی‌بوس حل می‌کند!

شهرداری کلانشهر پروژه های بسیار مهمی را تکمیل کرده و به بهره برداری رسانده است که قابل انکار نیست، از زیرساخت ها تا تأسیسات درمانی، از پاکسازی خلیج ها تا تقاطع های پل، از تمهیدات زیست محیطی و ساحلی تا سبزسازی.

اما وعده های داده شده در حمل و نقل عملی نشد، مشکل ترافیک شهری حل نشد، درخواست های اولویت دار جامعه مدام به تعویق افتاد.

«پروژه‌های برند و پرستیژ» که کوجایلی را به شهری مدرن، مدرن و نمونه تبدیل می‌کرد، یا رها شد یا فراموش شد.

با این حال، قبل از انتخابات محلی 29 مارس 2009، رئیس جمهور کاراوسمان اوغلو مانیفست انتخاباتی خود را با شعار "5 سال بعد از امروز" اعلام کرد و گفت: "از 29 مارس 2009، ما 5 سال را تکمیل خواهیم کرد. هدف ما تکمیل سرمایه گذاری های در حال انجام خود در فاز دوم و ورود به پروژه های غول پیکر تحول آفرین است. با حمایت شما گام های بزرگ تری برداریم و راه طولانی را طی خواهیم کرد.»

رای دهندگان ازمیت به کارائوسمان اوغلو اعتقاد داشتند و ریاست جمهوری را به حزب عدالت و توسعه، هر چند محدود، واگذار کردند.

در 4 سال گذشته، رئیس جمهور کاراوسمان اوغلو به وعده های خود به شهروندان عمل نکرد، او نتوانست هیچ یک از پروژه های برندی را که وعده داده بود محقق کند و از عملکرد پایین خود ناامید شد.

در اینجا پروژه های غول پیکر فراموش شده وجود دارد

"مونوریل" که رئیس جمهور کاراوسمان اوغلو در بیانیه انتخابات 29 مارس 2009 گفت: "پروژه های ما طراحی، آماده شده، برنامه ریزی شده اند، آماده اجرا هستند" قرار بود در مسیر Yarımca - Derince، İzmit M.Ali ساخته شود. پاشا- روستای یحیی کپتان چایر، اما اینطور نبود.

گفته می شد که حمل و نقل شهری بین Gebze و Maşukiye با "رایباس" سریعتر و راحت تر خواهد بود، اما این اتفاق نیفتاد.

قول داده شده بود که پارکینگ سرپوشیده و روباز با ظرفیت 20 هزار خودرو در خدمت خودروسازان قرار گیرد، اما حتی زیربنای «پارکینگ سرپوشیده» هم گذاشته نشد چه برسد به انجام آن.

وعده «مرکز کنگره بلور» که متشکل از سالن کنگره و تئاتر 500 نفری، رستوران و برج دید با قابلیت چرخش 360 درجه برای هزار نفر، سالن سمینار 600 نفره، یک هنر گالری و اتاق های جلسات ویژه، وعده داده شد، اما فراموش شد.

نماد، قلب و ثروت شهرها، پروژه «میدان شهر» کنار گذاشته شد.

همچنین نتوانست «زمین های ورزشی» را برای میزبانی المپیک و میزبانی ورزشکاران جهان بسازد.

در فاز دوم سکاپارک تنها مناقصه «مرکز علم» با وعده میدان آزادی، مرکز علم، موزه کاغذ، موزه عکاسی، موزه چاپ، پایگاه فناوری، کتابخانه الکترونیکی و کلاسیک امکان پذیر بود.

درخواست ماشین طناب رئیس جمهور(!)

رئیس جمهور کارائوسمان اوغلو که از پروژه هایی مانند مونوریل، رایباس، مرکز کنگره، میدان شهر، پارکینگ طبقاتی، موزه ها منصرف شد، در "پروژه طناب زنی" مشخص شده است.

تله کابینی که اعلام شد بین Sekapark-Topçular-Umuttepe ساخته می شود، بعداً به عنوان Sekapark-Orhan مسجد پیش بینی شد و قرار است این روزها بین بازار Persembe و Cedit Erenler ساخته شود، به عنوان جایگزین، ترافیک شهری را کاهش می دهد. حمل و نقل!

حتی در ریودو جنریو که به شهر تله‌کابین‌ها معروف است، از تله‌کابین به‌عنوان وسیله حمل‌ونقل جایگزین برای کاهش ترافیک شهری استفاده نمی‌شود، در حالی که Karaosmanoğlu برای ایجاد خط تله‌کابین در مسیرهای وسایل نقلیه حمل‌ونقل عمومی مقاومت می‌کند.

رئیس جمهور عزیز کارائوسمان اوغلو، که تله کابین را جزء ضروری کوجایلی می داند و معتقد است که ترافیک شهر را راحت می کند(!)، می تواند این لجبازی را رها کرده و با رفتن به Kartepe، جایی که زمستان است، سرگرمی طناب دار خود را انجام دهد. مرکز ورزشی مانند در سراسر جهان واقع شده است.

اگر می‌گوید: «مناسب‌ترین مسیر برای تله‌کابین بین بازار Persembe و Cedit Erenler است» و اگر عموم مردم معتقد باشند، «آیا تله‌کابین باید بین بازار Persembe و Cedit Erenler ساخته شود یا به مرکز ورزش‌های زمستانی Kartepe؟» بیایید سوال را مطرح کنیم.

آیا حاضرید در راستای پاسخ شهروندی با تله کابین به بازار کارتپه یا پرسمبه بروید؟

ترولی بوس ترافیک را کاهش می دهد!

وقتی خبر شهردار کاراوسمان اوغلو مبنی بر رفع گره ترافیکی ازمیت با ترولی‌بوس را خواندم، باورم نشد.

از اومر پولات عزیز پرسیدم، گفت: استاد من، رئیس جمهور چنین اظهار نظری کرد، اما معلوم نیست، در حال بررسی است.

ترولی‌بوس که برای اولین بار در جهان در سال 1882 در حومه برلین تأسیس شد، در سال 1947 به آنکارا، در سال 1954 ازمیر و در سال 1960 به استانبول رسید و در دهه 1970 متوقف شد.

ترولی‌بوس که به دلیل کندی حرکت و ایجاد اختلال در تردد در استانبول، آنکارا و ازمیر در جهان حذف شد، در سال 2013 در ازمیت به بهره برداری می رسد!

نمی‌دانم ایده ترولی‌بوس متعلق به چه کسی است، آیا در «طرح جامع حمل‌ونقل» نوشته شده است که مانند یک اسرار دولتی محفوظ است و نمی‌توان آن را برای مردم فاش کرد.

ایده ترولی‌بوس که توسط UKOME، شهرداری متروپولیتن در دستور کار قرار گرفت، که به عنوان شهروندان درجه دوم تماشا می‌کرد و مسافران حمل انبارهای ماهی را به Umuttepe که روزانه حدود 60 هزار مسافر در آن جابجا می‌شوند، تماشا می‌کردند. جهل

اینکه چگونه ترولی‌بوس را که در دهه 1960، زمانی که من دانشجو بودم، «شاخ‌دار» می‌گفتیم، در میان چنارهای تاریخی مسیر سکاپارک به یحیی کاپتان راه‌اندازی می‌شود، بحث دیگری است.

رئیس جمهور کارائوسمان اوغلو و تیمش که با مونوریل، رایباس، تراموا، متروبوس، ترالی‌بوس نتوانستند مشکل ترافیک شهر ازمیت را حل کنند، اما تا زمان انتخابات نتوانستند مشکل ترافیک شهر ازمیت را حل کنند، بهای آن را در 29 مارس خواهند پرداخت. 2014.

ازمیت کورکورانه دفتر شهردار را به CHP از دست می دهد، با داد و فریاد.

حتی رجب طیب اردوغان، نخست وزیر، نمی تواند حزب عدالت و توسعه را نجات دهد، حزبی که ترافیک شهر ازمیت را راحت نمی کند و رای دهندگان ازمیت را مسخره می کند.

مهم نیست که CHP چه کسی را نامزد کند، او برنده شهرداری ازمیت شد که در سالهای 2004 و 2009 به حزب عدالت و توسعه باخت، با پروژه "ترافیک شهری و حمل و نقل" که مردم را آماده و متقاعد کرد، و پرچم CHP را در بلسا کاشت. 10 سال بعد.

بگو و به من یادآوری کن

منبع: http://www.belirtiyorum.com

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*