سفر ساکنان بورسا به سمت قله با تله کابین مدرن در تابستان آغاز می شود.

📩 24/11/2018 11:37

سفر ساکنان بورسا به سمت قله با تله کابین مدرن در تابستان آغاز می شود.

رجب آلتپ، شهردار کلانشهر، با انجام تحقیقات در ایستگاه تفروچ، جایی که ساخت تله کابین جدید در حال انجام است، گفت: "در تابستان امسال، ساکنان بورسا با تله کابین مدرن ملاقات خواهند کرد."

رئیس‌جمهور آلتپ کارهای نوسازی قطب‌هایی را که قرار است در ایستگاه تفروچ تله‌کابین قرار گیرد، که کارهای نوسازی آن هنوز ادامه دارد، بررسی کرد. شهردار آلتپه با بیان اینکه کار ساخت و ساز در ایستگاه تفروچ با ریختن ملات روی تیرهای خط جدید آغاز شده است، گفت: بتن ریزی روی تیرهای ایستگاه های Kadıyayla و Sarıalan به ترتیب از بورسا تا اولوداغ انجام می شود. رئیس جمهور آلتپه با بیان اینکه پس از نصب تیرها، نصب طناب های فولادی و تجهیزات فنی مانند کابین که از کشورهای اروپایی به ویژه ایتالیا و فرانسه آورده شده است، آغاز خواهد شد، گفت: امیدوارم فعالیت های آغاز شده به سرعت تکمیل شود. و ساکنان بورسا از سفر با تله کابین مدرن در تابستان لذت خواهند برد."

شهردار آلتپ با اشاره به اینکه سیستم جدید طناب زنی پس از طناب 50 ساله در نتیجه کار انجام شده به بهره برداری می رسد، گفت: «ما در این تجارت با لایتنر، یکی از بهترین شرکت های جهان، کار می کنیم. پس از اتمام کار ساخت و مونتاژ، بورسا و اولوداغ بسیار به یکدیگر نزدیک خواهند شد. دسترسی به پیست های اسکی منطقه هتل ها از مرکز شهر در مدت زمان کوتاهی مانند 22 دقیقه امکان پذیر خواهد بود. شهردار آلتپ با یادآوری اینکه ظرفیت با سیستم جدید طناب‌راهی 12 برابر افزایش یافته است، خاطرنشان کرد که با افزایش ظرفیت، دسترسی به اولوداغ در تابستان و زمستان بدون ازدحام ممکن خواهد بود. شهردار آلتپه با تاکید بر اینکه این سفرها در کابین های 8 نفره از نوع تله کابین انجام می شود و زیبایی های بورسا و اولوداغ را تماشا می کنند، گفت: هدف ما این است که مراحل ساریالان را تا ماه جولای و مراحل منطقه هتل بعد از آن را تکمیل کنیم. سال نو."
شهردار آلتپ در بازدید از این بازدید که با حضور سیفتین آوشار دبیر کل شهرداری و مصطفی آلتین معاون دبیر کل شهرداری برگزار شد، اطلاعاتی در مورد کارها از مسئول شرکت پیمانکار دریافت کرد.

منبع: http://www.bursayerelyonetim.com

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*