تله کابین آنتالیا می سوزد!

📩 24/11/2018 11:38

کسانی که می خواستند برف را در آنتالیا ببینند، کوه تاهتالی و همچنین ساکلیکنت را ترجیح می دادند و بسیاری از افراد داخلی و خارجی این شانس را داشتند که با سوار شدن به تله کابین، زیبایی های باشکوه را از بالا ببینند. هزینه تله کابین که تا امروز 35 لیر بوده است از اول فروردین با افزایش 1 لیر به 20 لیر افزایش می یابد. کسانی که می خواهند از ارتفاع 55 متری تله کابین سوار شوند، جیبشان می سوزد. Haydar Gümrükçü، مدیر عملیات تله‌کابین آنتالیا، گفت: «گردشگران خارجی در روزهای هفته و گردشگران محلی در تعطیلات آخر هفته برای تماشای مناظر و خنک شدن به تله‌کابین می‌روند. وی گفت: ما روزانه بین 2365 تا 300 بازدید کننده داریم.

مدیریت تله‌کابین تهتالی که در تابستان و زمستان با تقاضای زیادی روبه‌رو می‌شود، پس از 31 اسفند با افزایش قیمت، گردشگران داخلی و خارجی را با خود همراه خواهد کرد. تله کابین که در حال حاضر گردشگران داخلی را از 35 لیر لیره حمل می کند، به 55 لیره افزایش می یابد.

یک نمای چشم پرنده

تله‌کابی که آنتالیا را در بخش گردشگری شناخته می‌کند و به گردشگران ساحل اجازه می‌دهد تا به قله تاهتالی صعود کنند و از آنتالیا چشم‌اندازی چشم‌گیر داشته باشند، پس از 31 مارس خواهد سوخت. Haydar Gümrükçü، مدیر عملیات تله‌کابین Tahtalı که طولانی‌ترین تله‌کابین اروپا است، در بیانیه‌ای گفت: «در حال حاضر مجموعاً 2365 لیر لیر حمل‌ونقل به قله که در ارتفاع 35 متری قرار دارد انجام می‌شود. در روزهای خاص و تعطیلات آخر هفته کاهش قیمت وجود دارد. خارجی ها در حال حاضر 50 لیره می گیرند، معمولاً 70 لیر از آنها گرفته می شود. وی گفت: پس از 31 مارس، تله کابین ما 55 لیر لیر برای گردشگران داخلی حمل می کند.

هم تابستان و هم زمستان

گومروکچو با تاکید بر اینکه تله کابین فرصت هایی برای گردشگری تابستانی و زمستانی ایجاد می کند، گفت: «گردشگران خارجی و گردشگران محلی در روزهای هفته برای تماشای مناظر و خنک شدن به تله کابین می روند. ما روزانه بین 300 تا 500 بازدید کننده داریم.

بازدیدکنندگان می توانند در 10 دقیقه به قله برسند. این تله کابین که در نزدیکی شهرهای توریستی مانند Göynük، Kemer و Tekirova قرار دارد و در سال 2006 در ارتفاع 380 متری ساخته شده است، هیجان را به داخل آن می بخشد و همچنین امکان تجربه تابستان و زمستان را به طور همزمان فراهم می کند. . زیرا در تابستان با بالا رفتن از قله می توانید در ساحل شنا کنید و برف بازی کنید.

منبع : آنتالیا هلال

مورات سنتورک

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*