YHT همچنین به گردشگری سرعت بخشید

📩 09/12/2012 10:35

قطار سریع السیر YHT که در خط آنکارا-اسکی شهیر راه اندازی شد، اسکی شهیر را در بسیاری از زمینه ها از گردشگری گرفته تا زندگی اجتماعی سرعت بخشیده است.
گزارش شده است که قطار سریع السیر (YHT) که حدود 4 سال پیش برای اولین بار در خط آنکارا - اسکی شهیر در ترکیه راه اندازی شد، اسکی شهیر را در بسیاری از زمینه ها از صنعت تا تجارت و از گردشگری سرعت بخشیده است. به زندگی اجتماعی
رئیس کمیسیون ملی آموزش، فرهنگ، جوانان و ورزش پارلمان و معاون حزب عدالت و توسعه اسکی شهیر پروفسور. دکتر. نبی آوجی به خبرگزاری آناتولی (AA) گفت:
پس از شروع خدمات قطار سریع السیر، پتانسیل گردشگری داخلی اسکی شهیر به طور جدی و مثبت تحت تاثیر قرار گرفت. همچنین باعث شد ترافیک سنگینی از اسکی شهیر به آنکارا، از آنکارا به اسکی شهیر و از آنکارا به شهرهای اطراف ما از طریق اسکی شهیر آغاز شود.
آوجی با یادآوری اینکه اولین سفرهای YHT ترکیه بین اسکی شهیر و آنکارا آغاز شد، اظهار داشت که علاوه بر آنکارا و اسکی شهیر، شهروندان شهرهای اطراف نیز به طور گسترده از YHT استفاده می کنند.
-"جاده ها راه های خود را باز می کنند"-
آوجی این ضرب المثل را یادآوری کرد که "راه ها راه های خود را باز می کنند" و ادامه داد:
بنابراین سرمایه گذاری جاده ای که در یک مکان انجام می شود، پس از مدتی به طور خودکار سرمایه گذاری های اضافی را می طلبد. قطار سریع السیر اسکی شهیر - آنکارا نیز روند مشابهی را طی می کند. او کمک های بسیار جدی به جغرافیای فرهنگی اسکی شهیر کرد. این شرکت شروع به ایجاد مقدمات برای میزبانی از مهمانان خود کرد که از آنکارا و شهرهای اطراف، به ویژه از اسکی شهیر می آمدند. صنعتگران ما در مدت زمان بسیار کوتاهی با این موضوع سازگار شدند. اسکی شهیر نیز یک شهر دانشگاهی است. بنابراین، YHT ویژگی های جالبی را به جمعیت شهر اضافه کرده است، مانند کسانی که در اسکی شهیر کار می کنند، کسانی که در آنکارا کار می کنند، کسانی که در آنکارا کار می کنند و در اسکی شهیر زندگی می کنند، کسانی که در اسکی شهیر کار می کنند و در آنکارا زندگی می کنند.
آوجی با اشاره به اینکه مجموعه های YHT برای استفاده بین اسکی شهیر-قونیا نیز وارد شده است، گفت: «خدمات قطار سریع السیر اسکی شهیر-قونیا نیز شروع به کار خواهند کرد. من معتقدم که این کمک بسیار مثبتی به پویایی اسکی شهیر و قونیه و همچنین پروازهای آنکارا - اسکی شهیر خواهد داشت. ما آن را می بینیم. امیدواریم از 29 اکتبر 2013، خط قطار سریع السیر اسکی شهیر - استانبول نیز شروع به کار کند. بنابراین، با خط قطار سریع السیر آنکارا - اسکی شهیر، اسکی شهیر - استانبول، نوآوری های بسیار معناداری به زندگی اجتماعی، فرهنگی و تجاری اسکی شهیر، استانبول و آنکارا اضافه خواهد شد.
-"زمان سفر ترجیح داده شده ترین دلیل برای مسافران است"-
مدیر ایستگاه اسکی شهیر سلیمان هیلمی اوزر گفت که تعداد مسافران YHT که در مارس 2009 بین اسکی شهیر و آنکارا به خدمت گرفته شد، روز به روز در حال افزایش است.
اوزر با بیان اینکه شهروندان YHT را بسیار دوست دارند، ادامه داد:
در حال حاضر، زمان سفر 1,5 ساعته بین اسکی شهیر و آنکارا به بهترین دلیل برای مسافران تبدیل شده است. در عین حال، ایمن بودن و تامین آسایش هواپیما برای مسافران از عوامل مهمی است. ما 20 پرواز متقابل بین اسکی شهیر و آنکارا با YHT داریم. همچنین پروازهای YHT از آنکارا به قونیه وجود دارد. ما همچنین قطارهای سریع السیر به کوتاهیا داریم. ما همچنین حمل و نقل ترکیبی متصل به بورسا را ​​ارائه می دهیم. در اینجا نیز مسافران با اتوبوس های پر به YHT منتقل می شوند. مدت زمان سفر بین بورسا و آنکارا که در حال حاضر 6 ساعت است به لطف قطار سریع السیر به 4 ساعت کاهش یافته است. اکنون مردم به صورت گروهی به اسکی شهیر می آیند و به اطراف سفر می کنند. افزایش شرکت‌های تور و راهنمای نیز یکی دیگر از شاخص‌های این امر است.»
-سرمایه مضاعف-
YHT با ارائه خدمات بین آنکارا و اسکی شهیر، بازدیدکنندگان زیادی را به اسکی شهیر به ویژه از آنکارا، بورسا، قونیه و شهرهای اطراف جذب کرده است. این باعث افزایش علاقه گردشگران محلی از بسیاری از شهرهای اسکی شهیر شده است.
با تکمیل خط YHT آنکارا-استانبول، انتظار می رود تعداد بازدیدکنندگان از اسکی شهیر، که در حال آماده شدن برای جشن گرفتن پایتخت دوگانه جهان ترکیه در سال 2013 و پایتخت جهانی میراث فرهنگی ناملموس یونسکو است، به میزان قابل توجهی افزایش یابد.
علاوه بر این، اسکی شهیر که در ماه های اکتبر تا ژوئن فعالیت های گردشگری را تجربه می کند، در سال های اخیر به مسیری جایگزین برای علاقه مندان به گردشگری فرهنگی تبدیل شده است.
در حالی که بهبود بزرگراه های ارتباطی شهر با شهرهای اطراف مانند "استانبول، بورسا، کوتاهیا" با YHT دسترسی به اسکی شهیر را آسان می کند، اولین ایستگاه کسانی که به شهر می آیند زیباترین نمونه های معماری قرن نوزدهم است. جاده‌های منحنی، بن‌بست‌ها، تزئینات چوبی، پنجره‌های خلیجی منظم آن‌هایی که از خانه‌های تاریخی Odunpazarı، Meerschaum و موزه‌های کاریکاتور دیدن می‌کنند، به بازار صنایع دستی Atlıhan علاقه‌مند هستند، جایی که محل‌های کاری وجود دارد که در آن مرشام فرآوری و فروخته می‌شود.
مجتمع Kurşunlu، یکی از قدیمی ترین سازه های شهر، نیز از جمله مکان های دیدنی است.
-”فرصتی برای دیدن Devrim، اولین خودروی دارای مجوز ترکیه…”-
گردشگرانی که به پارک علم، هنر و فرهنگ Sazova می آیند، جایی که کشتی دزدان دریایی و قلعه افسانه در آن قرار دارد، پس از تور قطار از موزه های هنرهای شیشه ای معاصر، حافظه شهری، تاریخ جمهوری، باستان شناسی اتی و موزه های هوانوردی در منطقه دیدن می کنند. در پارک.
گردشگران محلی که به کنت‌پارک، یکی از بزرگترین پارک‌های اسکی‌شهیر می‌روند، می‌توانند ساحل مصنوعی را که مردم شهر در آن از دریا لذت می‌برند، ببینند و طعم سنتی شهر، چیبور را بچشند.
گردشگرانی که با قایق و گوندولا در جریان پورسوک که یادآور کانال های ونیزی در اسکی شهیر است، سوار قایق می شوند، پس از قایق سواری در اطراف پورسوک قدم می زنند و در کافه ها به استراحت برای چای و قهوه می پردازند.
بازدیدکنندگان همچنین می توانند برای تماشای چشم انداز شهر به پارک آبشار بروند. گردشگران همچنین از مقبره Seyit Battalgazi، Yazılıkaya، شهر زیرزمینی Han و Surp Yerortutyun، دومین کلیسای بزرگ ارمنی آناتولی در سیوریهیسار و اولین انقلاب خودروی دارای مجوز ترکیه در اسکی شهیر با تلاش مهندسان ترکیه، لوکوموتیو و صنعت موتور ترکیه بازدید کردند. در ع
مسافران می توانند TÜLOMSAŞ را ببینند.
گردشگران محلی که از حمام ها با آب های حرارتی شفابخش خود نیز بهره می برند، فرصت دیدن مکان هایی مانند باغ ژاپنی و جزیره عشق را دارند.
بازدیدکنندگان همچنین این فرصت را دارند که از محصولاتی مانند "چیبورک، گوبته، بوزا، سوپ بامیه و حلوای مت" معروف به غذاهای اسکی شهیر لذت ببرند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*