خط قطار سریع السیر بورسا باندرما

📩 13/12/2012 13:59

خط قطار سریع السیر بورسا باندرما از اولین مقالاتی که در مورد باندرما اینجا در MB نوشتم، بارها بر اهمیت خط قطار سریع السیر بورسا باندرما تاکید کرده ام که در اسرع وقت ساخته شود تا بندرما بتواند توسعه یابد و بورسا بتواند توسعه یابد. دریا را درست ببین
در حالی که بورسا به سرعت در حال پیشرفت به سمت تبدیل شدن به یک شهر صنعتی بسیار مهم است، بارها اعلام کرده است که بزرگترین عیب آن این است که از طریق راه‌آهن شلوغ، دریا و راه‌های هوایی به دنیا متصل نیست. توجه افراد درگیر را جلب کردم.
این موضوع دو وجهی است; اگر قطار سریع السیر بورسا باندرما با خطی از آنکارا به بورسا گسترش یابد. هر دو شهر از این امر سود زیادی خواهند برد.
بورسا; در تابستان گرم می شود مردم بورسا می خواهند خود را به دریا بیندازند. اگرچه نزدیک ترین مکان Mudanya است، اما به دلایلی دریای Mudanya برای شنا برای من جذاب نیست. احتمالاً مردم بورسا همان طور فکر می کنند که هر آخر هفته با فرار از طریق Bandırma به Erdek می آیند. اکثر مردم بورسا نیز آپارتمان های تابستانی در اردک دارند.
دل می خواهد که خط تند به باندیرما تا اردک امتداد یابد.
البته بزرگترین هدف از ساخت راه آهن حمل کالاهای صنعتی به کشورهای خارجی است. با چنین قطاری می توان حداکثر ظرف مدت یک ساعت انواع محصولات صنعتی و کشاورزی را از بورسا به بندریما ارسال کرد. باندرما بندر بزرگی است. بیشتر و بیشتر در حال توسعه است.
آخرین اخبار روزنامه ها; و اظهارات سیاستمدارانی که در این زمینه صحبت می‌کنند نشان می‌دهد که ساخت این خط در اسرع وقت آغاز می‌شود و باندرما از طریق بورسا با راه‌آهن پرسرعت به آنکارا متصل می‌شود. غیرممکن است که شاد نباشیم.
این خبر بسیار دلگرم کننده ای برای مردم هر دو شهر است. امید است حداکثر در پایان سال 20015 شاهد نتایج این امر باشیم.
در حالی که کار بر روی خط بورسا-ینی شهیر، که اولین گام از "پروژه قطار سریع السیر بندرما-بورسا-آیازما-عثمانلی-آنکارا" است، که هدف آن اتصال بورسا و بندر باندرما به شبکه راه آهن است، انجام می شود. در حال ادامه با سرعت تمام، پایه و اساس ایستگاه اصلی در مرکز شهر در 16 دسامبر گذاشته خواهد شد. این پروژه که زمان سفر بین بورسا و آنکارا را به 2 ساعت و 15 دقیقه کاهش می دهد، در پایان سال 2015 تکمیل می شود و به آرزوی 58 ساله شهر برای قطار پایان می دهد.
این پروژه که زمان سفر بین بورسا و آنکارا را به 2 ساعت و 15 دقیقه کاهش می دهد، در پایان سال 2015 تکمیل می شود و به آرزوی 58 ساله شهر برای قطار پایان می دهد.
این اخبار برای مردم هر دو شهر فوق العاده خوشحال کننده و خوشحال کننده است. مردم بندرما بسیار می خواهند که راه آهن سریع السیر آنکارا-بورسا در بورسا خاتمه نیابد، بلکه به سرعت به بندرما گسترش یابد. البته کسانی که از این خبر خرسند نخواهند شد مثل همیشه «شرکت های اتوبوسرانی» هستند. اما آنها همیشه در ایجاد امکانات جدید برای خود انعطاف پذیر بوده اند. شرکت های هوشمند همیشه می دانند چگونه پول در بیاورند.
این پروژه که بورسا را ​​به راحتی به روی تمام دنیا باز خواهد کرد، جزو خوشایندترین اخبار روزهای اخیر است.
این پروژه قطار سریع السیر شاید یکی از مهم ترین پروژه های سال های اخیر باشد. در حالی که تمام اروپا، تمام شهرهای اروپایی با این خطوط قطار سریع السیر به یکدیگر متصل بودند، ما به بزرگراه ها راضی بودیم. در حالی که یک قطار می تواند مردم را خیلی سریع از جایی به مکان دیگر ببرد، کالاهایی که شاید 100 اتوبوس یا کامیون می توانند حمل کنند. و آثار این امر در خطوط ساخته شده در ترکیه نمایان شده است.
امید ما این است که تمام نقاط ترکیه با خطوط قطار سریع السیر به یکدیگر متصل شوند. این کار، این پروژه در ترکیه بسیار دیر است. مطلوب است که تمام خطوط برنامه ریزی شده در اسرع وقت انجام شود. البته از دید ما به عنوان مردم باندیرما مشتاقانه منتظر قطار بورسا هستیم تا در ایستگاه خودی نشان دهد.

1 نظر

  1. قطار سریع السیر در سال 2016 افتتاح می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*