شهرداری مالاتیا در تور اروپا برای پروژه سیستم ریلی

📩 09/10/2012 10:54

شهردار احمد چاکیر که هفته گذشته به همراه هیئت فنی شهرداری مالاتیا به تور اروپا رفته بود تا در مورد مناسب ترین سیستم های حمل و نقل عمومی برای مالاتیا اطلاعات و بررسی کند. در مورد سفر مطالعاتی اظهاراتی ارائه کرد.

شهردار احمد چاکیر در بیانیه ای گفت:

یکی از مشکلات مهم شهرهای ما مشکل حمل و نقل عمومی است. همانطور که در تمام دنیا وجود دارد، حمل و نقل عمومی یکی از معضلات مهم شهرداری ها به ویژه در کشور ما است. بر این اساس، گرانی گازوئیل و بالا بودن قیمت سوخت، بار سنگینی را بر دوش شهرداری ها در حمل و نقل عمومی وارد می کند. به همین مناسبت، وارد مطالعه ای شدیم که چگونه باید با برنامه ریزی بلندمدت آینده، حمل و نقل عمومی در مالاتیا را حل کنیم.

ما در حال انجام یک تحقیق جامع در مورد همه اینها بوده‌ایم، چه سیستم ریلی سبک مورد استفاده در حمل‌ونقل عمومی برای حدود 2 سال، سیستم‌های اتوبوس، آن‌هایی که با گاز طبیعی کار می‌کنند یا سیستم‌هایی که اخیراً با سیستم‌های الکتریکی/باتری کار می‌کنند. در هفته گذشته با دوستان فنی خود در مورد حمل و نقل عمومی در دوسلدورف، سورینگن و زوریخ به ویژه در لیون بازرسی هایی انجام دادیم. از کارگاه های نگهداری آنها گرفته تا انبارهایشان، تا مسیرهایشان، ما در اینجا سیستم عامل را بررسی کردیم، از قیمت بلیط تا تمام جزئیات.

فکر می کنم این سفر بسیار مفید بود. ما پاسخ بسیاری از سوالات را در ذهن خود یافتیم. بنابراین ما با در نظر گرفتن گام‌های آینده و اقداماتی که در مالاتیا برمی‌داریم به کار خود ادامه می‌دهیم، به امید اینکه در دوره‌های بعد ملاطیا در حمل‌ونقل عمومی بیاید و هدف ماست.

به طور خلاصه، در نتیجه این کار، تصمیماتی که گرفته ایم و سیستم هایی را که اجرا خواهیم کرد، هم از طریق مطبوعات خود و هم با همه سازمان های غیردولتی، مردم و شهروندان خود به اشتراک خواهیم گذاشت.

هدف اصلی ما این است که مالاتیا را به استانی نمونه در هر زمینه تبدیل کنیم. با کاری که انجام داده ایم؛ ما در حال برنامه ریزی برای اجرای پروژه ای هستیم که به توسعه مالاتیا، تبدیل آن به شهری بدون مشکل و ارزش افزوده به توسعه شهر کمک می کند.

منبع: MalatyaHaber

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*