بررسی ایستگاه قطاری که قرار است در سیواس در محدوده پروژه قطار سریع السیر آنکارا-سیواس (YHT) ساخته شود به پایان رسیده است.

📩 17/10/2012 09:57

بررسی ایستگاه قطار در سیواس در محدوده پروژه قطار سریع السیر آنکارا-سیواس (YHT) به پایان رسید. گفته شده که نتایج از سوی بینالی یلدیریم وزیر حمل و نقل، دریانوردی و ارتباطات اعلام خواهد شد.

در مطالعه ای که توسط وزارت حمل و نقل، دریانوردی و ارتباطات انجام شد، مقرر شد که مردم سیواس شکل ساختمان ایستگاه را انتخاب کنند. مطالعات پیمایشی که از 13 سپتامبر آغاز شده است متعلق به اداره کل راه آهن دولتی (TCDD) به نشانی www. از شهروندان خواسته شد تا از میان 5 پروژه مختلف از طریق صندوق های رای که در tcdd.gov.tr ​​و ساختمان ایستگاه قطار سیواس راه اندازی شده بود، انتخاب کنند. بعد از این نظرسنجی که در شامگاه 15 اکتبر به پایان رسید و یک ماه به طول انجامید، تعجب می کنید که کدام پروژه اجرا می شود.

در حالی که ساکنان سیواس از بین پروژه های A، B، C، D و E انتخاب می کردند، بیان شد که مشارکت بسیار بالا بود. انتظار می رود بینالی یلدیریم، وزیر حمل و نقل، دریانوردی و ارتباطات نتایج را اعلام کند. صندوق رای قرار داده شده در ساختمان ایستگاه سیواس برای شمارش نتایج به اداره کل راه آهن کشور ارسال می شود.

محل ساختمان ایستگاه مشخص است

در همین حال، احمد شنر، مدیر منطقه چهارم TCDD گفت که ساختمان ایستگاه جدید قرار است در زمین اداره منطقه ای TCDD و دفتر محصولات خاکی ساخته شود. شنر با بیان اینکه کار برای خط قطار سریع السیر ادامه دارد، اظهار داشت: کارهای خلع ید در خط تعیین شده توسط اداره کل انجام شده و عملیات ساخت تونل و روگذری که قرار است در سمت یلدیزلی ساخته شود ادامه دارد. .

انتظار می رود پروژه قطار سریع السیر آنکارا-سیواس در پایان سال 2015 یا حداکثر در سال 2016 به بهره برداری برسد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*