در مناقصه تله کابین شهرداری آلانیا بلاتکلیفی وجود دارد!…

📩 24/11/2018 09:49

Birleşmiş Milletler Eğitim Bilim ve Kültür Örgütü’nün (UNESCO) Dünya Kültür Mirası Listesi’ne aday Alanya Kalesi’nin ulaşım ağının iyileştirilmesi için Alanya Belediyesi’nin hazırladığı ‘Teleferik ve Yürüyen Bant Projesi’nin ihalesi gerçekleşti.
مناقصه ساخت و بهره برداری از تله کابین و باند پیاده روی با مناقصه ای که در 27 سپتامبر 2012 در کمیته شهرداری آلانیا برگزار شد برگزار شد. لایتنر Ropeways Transport Engineering Ltd. Sti. ملحق شد. شهرداری آلانیا عملیات تله کابین را که قرار است بین تأسیسات اجتماعی داملاتاش، قلعه آلانیا و دروازه احمدک توسط شهرداری آلانیا ساخته شود، به منظور بهبود شبکه حمل و نقل ترافیک قلعه آلانیا در سال 2032 بر عهده خواهد گرفت. حسن سپاهی اوغلو، شهردار آلانیا گفت که این شرکت با ارائه اجاره سالانه 60 هزار لیر لیر + 2,75 درصد، آن را به شهرداری آلانیا منتقل می کند و به مدت 20 سال فعالیت می کند.

ارزش اضافی به آلانیا اضافه می کند

سپاهی اوغلو اظهار داشت که تله کابین برنامه ریزی شده عامل بزرگی به ویژه از نظر ارتقاء قلعه خواهد بود. شاید تله کابین فرهنگ آلانیا را برای افراد بیشتری به ارمغان بیاورد، اما ما داملاتاشی را در آن منطقه داریم. گفت.
سپاهی اوغلو با تاکید بر اینکه پروژه طناب زنی قدرت بازاریابی آلانیا را افزایش می دهد و فرصت های بازدید از قلعه با چنین فناوری شگفت انگیزی را برای کسانی که در این شهر زندگی می کنند و اقامت می کنند، ارائه می دهد، اظهار داشت که این پروژه ارزش های افزوده ای را برای زندگی اجتماعی و فرهنگی به ارمغان می آورد. هویت شهر

علامت سوال در مناقصه

1- تعجب می کنم که آیا قبلاً نظر عمومی در مورد اطمینان یا صحت مناقصه ای که فقط یک شرکت در آن شرکت می کند وجود دارد؟ این سوال پیش آمده…

2- در حالی که پذیرفته شده است که هدف تله کابین به قلعه آلانیا کمک می کند، چرا از داملاتاش خارج می شود نه از اسکله؟ این سوال شروع به بیان کرد. مغازه داران اظهار می کنند که انتخاب سایت اشتباه بوده است و سپاهیوغلو در 13 سال گذشته انواع سرمایه گذاری ها را در داملاتاش انجام داده است، اما از مناطق دیگر غافل شده است.

3- در حالی که پیشنهادات ارائه شده برای داملاتاش در "پروژه کوزا" که توسط اتاق بازرگانی آلانیا (ALTSO) برای آلانیا به طور کلی تهیه شده بود، توسط سپاهیوغلو پذیرفته نشد... در حالی که گفته می شد "مناسب" نیست! این سوال که چگونه تله کابین مجاز است توسط اعضای ALTSO صحبت می شود… در جستجوی پاسخ…

4- طناب زنی داملاتاش را که در حال حاضر موقعیت خوبی دارد و همچنین هتل سپاهیوغلو را به منطقه ای به نام «پاریس آلانیا» می سازد و ارزش آن را افزایش می دهد... می گویند شهرداری آلانیا هیچ سرمایه گذاری نکرده است.

5- برای "پروژه تله کابین و تسمه متحرک" تهیه شده توسط شهرداری آلانیا که گفته می شود برای بهبود مشکل حمل و نقل قلعه آلانیا که کاندیدای فهرست میراث فرهنگی جهانی آموزشی، علمی سازمان ملل متحد است ساخته شده است. و سازمان فرهنگی (یونسکو) در بیانیه ای که در سایت رسمی خود منتشر کرده است، «در دوره بعدی پروژه ای برای پذیرش توسط هیئت منطقه ای حفاظت از میراث فرهنگی و طبیعی آنتالیا انجام خواهد شد. طی مراحل لازم، پروژه طناب زنی به آلانیا آورده خواهد شد. از عباراتش استفاده می کرد.
چرا مناقصه چنین پروژه ای، به ویژه در مورد هیئت منطقه ای حفاظت از میراث فرهنگی و طبیعی آنتالیا، بدون تایید رسمی هیئت مدیره پروژه بوده است...

منبع: آنتالیا امروز

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*