TÜVASAŞ به نمایندگی از ترکیه در عرصه بین المللی ادامه می دهد.

📩 19/09/2012 11:08

TÜVASAŞ, Almanya’nın Berlin şehrinde, 18-21 Eylül 2012 tarihleri arasında düzenlenen, dünyanın en büyük uluslararası demiryolu fuarına katılıyor.
"Inno Trans 2012" بزرگترین نمایشگاه در زمینه "راه آهن" در سراسر جهان است که در آن نوآوری ها در فناوری های راه آهن، زیرساخت ها، ساخت تونل و حمل و نقل مسافر و آخرین نکات شرکت ها به نمایش گذاشته می شود.
Bundan önce, en son 2010 yılında gerçekleştirilen ve TÜVASAŞ’ın da katıldığı, fuarda 45 ülkeden gelen katılımcılar, 2 bin 243 yenilikçi ürün ve teknoloji sergilenmişti. Yüzden fazla ülkeden toplam 103 bin ziyaretçinin katılımı ile gerçekleşen fuar, 2012 yılında daha fazla ziyaretçi hedeflemektedir.
Yoğun idari ve üretim tempolarına rağmen, özellikle uluslar arası alanda Türkiye’nin ismini duyurma çalışmalarına emek ve zaman ayırdıklarını dile getiren TÜVASAŞ Genel Müdürü İbrahim ERTİRYAKİ ‘İnno Trans 2012 Berlin fuarı ile ilgili; “İnno Trans fuarları, Almanya’nın Berlin şehrinde gerçekleştirilen, dünyanın en prestijli demiryolu teknolojileri fuarı olma özelliği ile bizim içinde ön planda olan organizasyonlardan biridir. Dünyadan ve Avrupa ülkelerinden, en önemli demiryolu teknolojileri, altyapı, tünel inşaatı ve yolcu taşıma alanında faaliyet gösteren ülkeden üreticilerin katıldığı fuarda, biz de ülkemizi temsil etmek ve tanıtmak adına yer aldık. Standımızda üretimlerimizi ve kalitemizi sergiliyoruz. Fuar alanında pek çok ülke ve firmaya kendimizi tanıtma imkanı bulduğumuzu daha önce tecrübe ettik. TÜVASAŞ olarak ‘İnno Trans Berlin’ fuarlarına 2002 yılından bu yana, 6. kez katılıyoruz. Biz vagonlarımızı bütün dünyaya tanıtmak ve Bulgaristan’a yaptığımız gibi Avrupa Birliği (AB) ülkelerine ihracat yapmaya devam etmek gayesindeyiz.” dedi.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*