اعتراض به خط تله‌کابین Kızılay-Dikmen رد شده است

📩 24/11/2018 09:35

در جلسه شورای شهرداری کلانشهر آنکارا مقرر شد با توجه به مقررات جدید ایرادات مربوط به خط تله کابین کیزیلای-دیکمن به دلیل تدابیر امنیتی رد شود.

در بیانیه شهرداری متروپولیتن، تصمیمات اتخاذ شده در جلسه شورای شهرداری آنکارا گنجانده شده است.

در این نشست عنوان شد که موارد دستور کار مربوط به توسعه منطقه بندی آنکارا، طرح حمل و نقل و مناطق سبز مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت و یکی از مهم ترین موارد دستور کار این نشست خط تله کابین کیزیلای-دیکمن بود که برنامه ریزی شده است. به طول تقریبی 3 کیلومتر بین خیابان Milli Müdafaa و Dikmen Valley 5rd Stage ساخته می شود.

گزارش شد که در این گزارش که شامل اطلاعات و نظرات نزدیک به 20 نهاد و سازمان دولتی در مورد مشکلات امنیتی در مسیر خط تله کابین است، بحث و بررسی شد و ایرادات وارده در راستای مقررات جدید رد شد.

در این گزارش آمده است که مقاله تهیه شده توسط دپارتمان سیستم های ریلی EGO گنجانده شده است و در این مقاله آمده است: «دودلی های مورد بحث بررسی شد و در این زمینه شرایط فنی و اندازه تله کابین اجباری شد. ایستگاه ها و کابین ها کاهش یافت. علاوه بر این، تصمیم گرفته شده است که اقدامات امنیتی زیادی در خصوص امنیت انجام شود، مانند نصب سیستم دوربین در هر کابین و ایستگاه، بررسی های امنیتی مداوم در ایستگاه ها و عبور مسافران از تجهیزات اشعه ایکس. اما کابین های کاملا بسته در اولویت خواهند بود و امکان بازکردن این کابین ها از داخل وجود نخواهد داشت. اعلام شد از مناطقی که موسسات نیازمند امنیت بالا در مسیر خط هستند تردد نمی شود.

در حالی که در این جلسه همچنین تصمیم گرفته شد که 26 منطقه پارک جدید پارک های منطقه ای باشد، کمیسیون منطقه بندی و فواید عمومی گزارش می دهد که تعیین مرزهای هیدیرلیکتپه-آتیفبی-اسمتپاشا، ینیماماک، شیریندره و دره دیکمن مرحله نهایی شهری را تصویب کرد. مناطق پروژه توسعه تحول به عنوان مناطق پرخطر، با اکثریت آرا تصویب شد.

در چارچوب پروژه تحول شهری گونی‌پارک، گزارش کمیسیون بازسازی و فواید عمومی در مورد ساخت جاده‌های ارتباطی به بلوار دوغوکنت و بلوار توران گونش نیز با اکثریت آرا و طرح‌های پهنه‌بندی 1/1000 و 1/5000 منطقه‌بندی دیکمن تصمیم‌گیری شد. پروژه تحول و توسعه شهری مرحله نهایی دره نیز تصویب شد.

منبع: AA

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*