Aziz Kocaoğlu شهردار شهرداری ازمیر برای تراموا در آلمان است

📩 27/09/2012 18:23

شهردار کلانشهر عزیز کوجا اوغلو که برای بررسی عملیات تراموا که روند آماده سازی آن ادامه دارد به آلمان رفته بود، در برمن تماس گرفت.
عزیز کوجا اوغلو، شهردار شهرداری ازمیر، که برای سفر فنی سیستم تراموا به آلمان رفته بود، در اولین روز بازدید خود در شهر خواهرخواندگی برمن تماس گرفت. شهردار Kocaoğlu که ابتدا سیستم تراموا را در شهر به همراه هیئت خود بررسی کرد، در جریان تور کوتاه تراموا از مقامات BSAG، شرکت عامل شهرداری برمن اطلاعات دقیقی دریافت کرد.
دو سوم مسافران با تراموا جابجا می شوند
شهردار شهرداری ازمیر پس از دریافت یک جلسه توجیهی در دفتر مرکزی BSAG که سیستم های حمل و نقل برمن را اداره می کند، برای مدتی با مدیران ارشد این شرکت که بیش از 99 درصد از سهام آن متعلق به شهرداری برمن است، دیدار کرد. هیئت ازمیر که اطلاعات دقیقی از موقعیت خط تراموا در مرکز شهر، راهکارهای اعمال شده برای مشکلات ترافیکی، انتقال، نوسازی خطوط و برنامه ریزی به دست آورد، از امکانات گاراژ نیز بازدید کرد.
BSAG که دارای ناوگانی متشکل از 329 وسیله نقلیه است، 115 تراموا را در شهر راه اندازی می کند. طول خط در برمن که 50 سال است تراموا کار می کند، 111 کیلومتر است. دو سوم از 280 هزار بار مسافر در روز توسط تراموا حمل می شود. دوچرخه سواری نیز در برمن بسیار رایج است، زیرا این شهر بر روی دشتی هموار ساخته شده است.
دوستی ازمیر-برمن
پذیرایی از سوی یاسمین ویرکوتتر، کنسول افتخاری ترکیه در برمن، به افتخار عزیز کوجا اوغلو رئیس جمهور و هیئت ازمیر، محل ملاقات نمایندگان مهم ترکیه در این شهر شد. Tunca Özçuhadar، سرکنسول ترکیه در هانوفر، علی الیش، رئیس موسسه همکاری ترکیه و آلمان و باربارا ولفگ، رئیس انجمن خواهرشهر برمن-ازمیر نیز در این شب در هتل پارک حضور داشتند. شهردار کوجا اوغلو با بیان اینکه رابطه خواهرخواندگی بین برمن و ازمیر بسیار قوی است، یادآور شد: ازمیر میزبان مسابقات فوتبال زیر 3 سال جام یک ملت است که هر 15 سال یک بار توسط شهرداری برمن برگزار می شود و گفت: برمن میزبان خواهد بود. پس از ایالات متحده آمریکا و چین، افتتاح سومین دفتر سرمایه گذاری خود در جهان در ازمیر نشان می دهد که رابطه بین دو شهر چقدر محکم است. این دیدار دوستی بین ازمیر و برمن را بیشتر تقویت خواهد کرد.
هیئت ازمیر به ریاست عزیز کوجا اوغلو فردا به برلین می رود تا با مدیران BVG که سیستم های تراموا را اداره می کنند ملاقات کند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*