به لطف تله کابین در بورسا، اولوداغ استانبول در 3 ساعت سقوط کرد!

📩 24/11/2018 09:46

رسیدن به اولوداغ از استانبول 3 ساعت دیگر امکان پذیر خواهد بود. در همان زمان، شهرداری کلان شهر بورسا، با بسیج برای سرمایه گذاری در سیستم های ریلی، تله کابین، اتوبوس های دریایی و خطوط هوایی، در حال آماده سازی برای تبدیل اولوداغ به یک مرکز جذاب تر است.

طولانی ترین تله کابین جهان

رجب آلتپه شهردار شهرداری کلان شهر بورسا به سوالات عثمان اس. آرولات، سردبیر روزنامه دنیا پاسخ داد. شهردار آلتپه با یادآوری اینکه 600 شرکت خارجی در شهر صنعتی بورسا فعالیت می کنند، یادآور شد که طی روزهای گذشته اقدام به ایجاد یک خط هوایی مشترک با 22 کشور عربی در بورسا کردند و گفت: تلاش می کنیم ارزش های گردشگری خود را فعال کنیم. ما نه تنها در خطوط هوایی بلکه در تمامی پروژه های حمل و نقل فعال هستیم. همانطور که می دانید ما BUDO را تاسیس کردیم. با اتوبوس های دریایی 60 نفری پیاده می رویم. یک نفر اهل بورسا که در استانبول هواپیما داشت 6 ساعت قبل در حال حرکت بود. اکنون به لطف هیدروفویل، این مدت را به یک ساعت و 45 دقیقه کاهش داده ایم.

ما همچنین به سرمایه گذاری در سیستم های ریلی ادامه می دهیم. برای ساخت واگن داخلی نیز اقدام کردیم. Durmazlar ما اولین کرم ابریشم واگن داخلی را با دستگاه تحت رهبری شهرداری کلان شهر خود تولید کردیم. آلتپ با بیان اینکه پس از تمدید کل خط در تله کابین با 8 کابین از نوع تله کابین با ظرفیت 175 نفر خدمت رسانی می کنند و ظرفیت حمل ساعتی مسافر را به 800 نفر افزایش می دهند، ادامه داد:

ما در حال ساخت طولانی ترین تله کابین خط در جهان با مجموع 8.84 کیلومتر هستیم. به این ترتیب در 22 دقیقه می توان به منطقه هتل های اولوداگ رسید. با این حال، زمانی که ما به صورت یکپارچه فکر می کنیم، یک استانبولی می تواند پس از تکمیل این پروژه ها در 3 ساعت در اولوداغ باشد. Kabataşاو با BUDO به Mudanya خواهد آمد. پس از آن با اتوبوس به تله کابین منتقل می شود و در عرض 22 دقیقه به منطقه هتل ها می رسد. در اینجا آژانس های گردشگری می توانند اقدام کنند. علاوه بر این، می توان تورهای مذهبی از استانبول به بورسا، از بورسا به استانبول ترتیب داد و از شبه جزیره تاریخی و مساجد تاریخی بازدید کرد. بورسا دارای 4 چشمه آب گرم است. شهردار آلتپه با یادآوری اینکه استادیوم قدیمی را به صورت مربع درآورده اند، یادآور شد که استادیوم جدید دقیقاً در کنار مترو قرار دارد و گفت: در حال اجرای 100 مکان ورزشی در بورسا هستیم.

منبع: جهان

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*