کار تله کابین جدید در بورسا در ماه اکتبر آغاز می شود

📩 24/11/2018 09:46

شرکت لایتنر که تنها مرجع ساخت طناب‌راه جدید است، قصد دارد تا پایان ماه آینده اولین حفاری را انجام دهد. 250 کامیون تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی در روزهای آینده از ایتالیا حرکت می کند.

شریک ایتالیایی لایتنر، که تنها شرکت مجاز برای ساخت پروژه ای است که طناب زنی را تا منطقه هتل ها گسترش می دهد، به کار خود ادامه می دهد.

شرکت لایتنر که تمام پروژه ها را ترسیم کرده، مختصات نقشه را تکمیل کرده و آماده سازی نقاطی که قرار است تیرها در آن نصب شود، شروع به انتظار برای ورود مواد مکانیکی و الکترونیکی از ایتالیا کرد. 250 کامیون مواد الکترونیکی و مکانیکی تا پایان ماه آینده وارد می شود و به محض رسیدن مصالح، کار ساخت و ساز آغاز می شود. در حالی که کارهای این پروژه که طولانی ترین خط تله کابین جهان با 9 کیلومتر خواهد بود در حال انجام است، در بسیاری از نقاط از هلیکوپتر برای جلوگیری از آسیب به طبیعت استفاده می شود.

Okan Kaylan از مقامات لایتنر، پروژه جدید; وی با بیان اینکه شامل 3 خط و 4 ایستگاه به نام های تفروچ-کادیایلا-سریلان و منطقه هتل ها خواهد بود، گفت: در صورت اخذ مجوزهای لازم در ادامه پروژه، قصد داریم تا طناب را تا ایستگاه بورسرای در گوکدره پایین بیاوریم. صعود به اولوداغ را بسیار راحت خواهد کرد.

کیلان با تاکید بر اینکه در صورت تحقق این هدف، طی 6 دقیقه از گوکدره به تفروچ و طی 24 دقیقه از تفروچ به منطقه هتل‌ها می‌توان رفت، گفت: 2 هتل و مرکز خرید در ایستگاه‌های داخل این شهر وجود خواهد داشت. محدوده پروژه سرمایه گذاری های جداگانه در ایستگاه های مختلف وجود دارد. از آنجایی که در محدوده پارک ملی قرار دارد، امکانات اقامتی در Kadıyayla و Teferrüç خواهد بود، زیرا حق اقامت در Sarıalan و هتل ها وجود ندارد. اما اولویت ما این است که خط را به پایان برسانیم. وی گفت: در نظر داریم پس از مذاکره با شهرداری روی پروژه‌های دیگر تمرکز کنیم.

منبع: رویداد

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*