روند مناقصه پروژه خط تله کابین Tünektepe-Sarısu آغاز شده است

📩 24/11/2018 09:12

روند مناقصه برای خط تله کابین که قرار است بین محل ساریسو و تونکتپه توسط اداره ویژه استان آنتالیا ساخته شود، آغاز شده است.

جلسه بررسی پیش صلاحیت مناقصه خط تله کابین Tünektepe که قرار است پروژه چشم انداز آنتالیا پس از تکمیل باشد، در سالن جلسات کمیته اداری ویژه استان برگزار شد. در مجموع 3 شرکت که 4 شرکت خارجی هستند در مناقصه شرکت کردند. شرکت ها در مرحله اول مناقصه مدارک مورد نیاز برای شرکت را به کمیسیون ارائه کردند.

کمیسیون مناقصه ساخت تله کابین; پس از بررسی صلاحیت شرکت‌ها، شرایط مشارکت و مدارک مورد نیاز، مشخص می‌شود که چه شرکت‌هایی می‌توانند در مناقصه شرکت کنند و از شرکت‌هایی که شرایط آنها مناسب تشخیص داده شود، پیشنهادهایی برای ساخت این طناب‌راه دریافت می‌شود.

پس از انعقاد مناقصه ساخت تله کابین، قرارداد با شرکت دریافت کننده مناقصه منعقد و سپس کار آغاز خواهد شد. ساخت تله کابین 1 سال پس از شروع واقعی به پایان می رسد و به اداره ویژه استان آنتالیا تحویل داده می شود.

پروژه طناب زنی که از نظر گردشگری منطقه ای و کشوری از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است با جزئیات فنی نیز قابل توجه است. سیستم تله کابین ظرفیت 8 نفر در ساعت در کابین های 1200 نفره یک طرفه را دارد. طول افقی آن تقریباً 1685 متر و اختلاف سطح بین ایستگاه های فرود و خروج 604 متر است.

این تاسیسات به عنوان یک سیستم پایانه تک طناب و جداشدنی طراحی شده است و می تواند با سرعت قابل تنظیم در محدوده 0-5 متر بر ثانیه حرکت کند.

شرکت ها و کشورهای شرکت کننده در مناقصه ساخت طناب زنی:

نصب و راه اندازی تله کابین STM System Tur. و اینش. San.Tic. A.Ş & Yapıkur İnşaat San. تجارت شرکت سرمایه گذاری مشترک (ترکیه)

Doppelmayr Seilbahnen GmbH (اتریش)

Bartholet Maschinenbau AG (سوئیس)

لایتنر AG/SpA (ایتالیا)

منبع: http://www.kaktusdergisi.com

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*