73 هزار و 720 TL خسارت مادی در یک ماه به TCDD وارد شد

📩 31/08/2012 10:45

کودکان قطارهای بتمن-دیاربکر راه آهن دولتی ترکیه (TCDD) را سنگسار کردند و در یک ماه 380 شیشه را شکستند. قیمت تمام شده شیشه شکسته 73 هزار و 720 لیر ثبت شد.
هر ساله نمی توان از حوادث سنگ زنی قطارها که باعث صدمات فراوان و هزاران پوند خسارت مالی می شود جلوگیری کرد. سلیمان باقریانیک، معاون راه‌آهن دولتی جمهوری ترکیه (TCDD) در ایستگاه بتمن اظهار داشت که 380 پنجره در یک ماه با پرتاب سنگ توسط کودکان در خروجی بتمن و دیاربکر از اکسپرس جنوبی که اکسپدیشن بتمن-دیاربکر را تشکیل می‌دهد شکسته شد. -هزینه ماهانه شیشه های شکسته برای دولت در مجموع 73 هزار و 720 لیر ضرر داشته است. باقریانیق با بیان اینکه فرزندان گونی اکسپرس که در مسیر بتمن-دیاربکر مسافران را حمل می کند به همراه مسافرانش سنگسار شدند، تصریح کرد: از حملات با سنگ که باعث زخمی شدن بسیاری از شهروندان شده است، نمی توان جلوگیری کرد.
سلیمان باقریانیک معاون مدیر ایستگاه بتمن با اشاره به اینکه قطارهایی که مسافران را حمل می کنند به مردم خدمات رسانی می کنند، گفت: «شهروند خودش سوار می شود، اما بر اثر پرتاب سنگ توسط فرزندانشان مجروح می شوند. ما همیشه به خانواده ها هشدار می دهیم. قطار مسافربری که سوار آن هستید برای خدمت رسانی به شما آماده است. برای اطمینان از امنیت خود، به فرزندان خود هشدار دهید که سنگ پرتاب نکنند.
باقریانیک گفت که شیشه های قطار سریع السیر جنوب و قطار پستی که در خروجی باتمان و دیاربکر سفر دیاربکر-بتمن را انجام می دهد، در اثر پرتاب سنگ توسط بچه های کوچک شکسته شده است. شکسته شدند. پنجره های شکسته در دیاربکر ساخته می شود. هر شیشه شکسته بین 380 لیره تا 15 سیم هزینه دارد. در این ماه در مجموع 194 هزار و 73 لیر زیان وارد کرد. پول خرج شده ثروت ملی ماست. پس لطفا والدین مراقب فرزندان خود باشند. پس از همه، این خدمات برای آنها است.

منبع: رسانه 73

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*