تخلیه در تاسیسات تله کابین ازمیر بالچوا شگفت زده شد

📩 24/11/2018 11:32

در حالی که مناقصه تجدید تأسیسات تله‌کابین در بالچوا که شهرداری ازمیر از سال 2007 آن را به دلیل عدم ایمنی جان و مال بسته نگه داشته است، به آشفتگی تبدیل شد، تأسیسات طناب‌دار در کوه بالچوا دده تخلیه شد. دیروز.

زمانی که قرارداد بین شرکت گرند پلازا وابسته به شهرداری کلان شهر ازمیر به پایان رسید، Öz Mesken Kafe ve Turizm Ticaret Limited Şirketi که پیمانکار فرعی شرکت Grand Plaza بود نیز در موقعیت اشغال قرار گرفت. اداره مدیریت املاک و مستغلات شهرداری کلان شهر ازمیر اقدام به اخراج این اپراتور کرد. درخواست تخلیه این مرکز که متعلق به شهرداری است شامل گوشت‌خانه، بازار، قهوه روستایی و طبقه فوقانی، فست‌فود، کلوچه‌خانه، رستوران، خانه چوبی و باغ چای شده است. در ادامه اکیپ هایی که ظهر دیروز به تاسیسات مراجعه کرده بودند، اقدام به تخلیه مصالح موجود در تاسیسات زیر نظر ژاندارمری کردند. یلماز اروغلو، اپراتور که از این اتفاق متحیر شده بود، ادعا کرد که آنها از بی عدالتی بزرگی متحمل شده اند.

"ما یک پرونده را باز خواهیم کرد"
اروغلو با بیان اینکه در سال 2005 این تاسیسات را تحویل گرفتند، گفت: این تاسیسات در سال 2007 به دلیل عدم ایمنی جان و مال تعطیل شد و در این مسیر طی نامه ای به آنها اطلاع داده شد که عملیات را ادامه خواهند داد. زمانی که تاسیسات مجدداً به بهره برداری می رسد، کار را متوقف کردند. اراوغلو با بیان اینکه تنها می تواند تسهیلاتی را که از شرکت گرند پلازا به مدت 5 سال به مدت 3 سال اجاره کرده است، اداره کند، گفت: پس از ارزیابی های لازم با وکلایش، از شهرداری کلانشهر ازمیر برای جبران خسارت وارده شکایت خواهد کرد. رنج.
ERTAN GURCANER

"از ما مانند نگهبانان استفاده شد"
اروغلو با ادعای اینکه شهرداری از سال 2009 از آنها به عنوان نگهبان استفاده می کند، تأکید کرد که آنها به طور مرتب هزینه های پرسنلی و عملیاتی خود را که هر ماه بالغ بر 4 هزار لیره لیره می شود، تامین می کنند و گفت: «گفته می شود من یک مهاجم ناروا هستم. از آنجایی که من یک اشغالگر غیر ضروری هستم، مستاجر آنها نیستم. پس چرا برای دوره هایی که 5 ماه پیش تاسیسات تعطیل شده بود 12 هزار لیره حق برق دریافت کردند؟

منبع: قرن جدید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*