لندن با تله کابین ملاقات کرد

📩 24/11/2018 09:14

ماه سختی در انتظار مردم لندن است که در سال های اخیر به دلیل ازدحام جمعیت در حمل و نقل عمومی با مشکل مواجه شده اند.

در لندن که میزبان بازی های المپیک تابستانی 2012 است، ترس از راه بندان وجود دارد.

دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا، اعلام کرد که او و وزرایش مانند سایرین در بازی های المپیک از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده خواهند کرد.

مقامات از طریق کمپین های خود از لندنی ها خواستند که حساس باشند و مگر در موارد ضروری رانندگی نکنند.

شبکه حمل و نقل لندن می تواند تعداد محدودی وسیله نقلیه را اداره کند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مردم خود را نسبت به تغییر شبکه های جاده ای آگاه کنیم. آیا واقعاً باید از وسایل نقلیه شخصی خود برای رفتن به مرکز شهر استفاده کنند؟ سعی می کنیم آنها را به فکر فرو ببریم تا اختلالی در حمل و نقل در سراسر سازمان ایجاد نشود.»

یکی از کارهای انجام شده برای تسهیل حمل و نقل، خط تله کابین است که خط هوایی امارات 36 میلیون پوند برای ساخت آن کمک کرده است.

این خط که در رودخانه تیمز تأسیس شد و توسط شهردار بوریس جانسون دیروز افتتاح شد، یک بار هزینه این خط دو برابر قیمت بلیط اتوبوس است.

تله‌کابین‌های جدید که می‌توانند 2500 مسافر در ساعت جابه‌جا کنند، مسافران را به مجموعه ورزشی که در آن بازی‌ها در هر 30 ثانیه انجام می‌شود، می‌برد.

گزارش خبرنگار یورونیوز از لندن؛
''مکانی جدید به مکان هایی که افق لندن را از بالا می توان دید، اضافه شده است. تماشای شهر از ارتفاع 90 متری عالی است، اما زمان نشان خواهد داد که آیا به حمل و نقل لندن کمک می کند یا خیر.

 

منبع: en.euronews.com

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*