مدیر کل TCDD سلیمان کارامان از DTD بازدید کرد

📩 15/05/2012 12:47

مدیر کل TCDD سلیمان کارامان در 14 مه 2012 از انجمن حمل و نقل ریلی (DTD) بازدید کرد.
سلیمان کارامان مدیر کل TCDD از معاون مدیر کل و عضو هیئت مدیره TCDD بازدید کرد. İsa Apaydınحسن گدیکلی مدیر منطقه 1 TCDD و دستیارانش متین آکباش و بیرول ساغلام همراه بودند.
ابراهیم اوز رئیس هیئت مدیره DTD و اعضای هیئت مدیره و اعضای DTD در این بازدید حضور داشتند که آینده بخش راه آهن و مشکلات و پیشنهادات اعضای DTD مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ابراهیم اوز، رئیس هیئت مدیره انجمن حمل و نقل ریلی در سخنرانی خود،
• به عنوان یک سازمان غیردولتی در این بخش، مایلم از طرف اعضای DTD از بازدید شما از انجمن حمل و نقل ریلی ما و علاقه نزدیک شما به انجمن ما تشکر و قدردانی کنم.
• وقتی مشکلات مهم اعضای انجمن خود را تحت عناوینی جمع آوری می کنیم،
1- مقررات مربوط به حمل و نقل کانتینری و مواردی که در تعرفه پیش بینی شده است تا پس از آزادسازی وضع نشود.
2- با بخشنامه E/22 در صورتی که واگن کامل به استثنای بار کانتینر متعلق به مالک در مقصد تخلیه شود، پس از بارگیری و ارسال از این محل کار، پنج درصد هزینه اضافی از محل کار اخذ نمی شود. هزینه حمل و نقل محاسبه شده، که این امر رقابت ناعادلانه ایجاد می کند و حمل و نقل با بار کامل در همه کشورها تشویق می شود. بنابراین بخشنامه E/22 لغو می شود.
3- با توجه به بسته بودن جاده ها خسارات قابل توجهی به اعضا و شرکت های حمل و نقل وارد می شود، بنابراین بستن راه ها باید به گونه ای انجام شود که مانع تردد نشود.
4- قوانین آزادسازی راه آهن هر چه سریعتر وضع شود.
او بیان کرد.
سلیمان کارامان مدیر کل TCDD در سخنرانی خود خلاصه کرد؛
• آنها از مشکلات بخش خصوصی راه آهن ناشی از بسته شدن جاده ها و تغییرات تعرفه آگاه هستند.
• زیرساخت های راه آهن به دلیل سال ها بی توجهی تقریباً غیر قابل استفاده است، آنها تا سال 2023 تمام خطوط ریلی را در شبکه حفظ می کنند، همچنین پیشنهاد DTD در این مورد را بررسی خواهند کرد.
• آنها از این پس هیچ تغییری در تعرفه کالاهای TCDD ایجاد نخواهند کرد، از جمله تغییراتی که قرار است در مورد محموله های کانتینری ایجاد شود.
• آنها کمک های انجمن حمل و نقل ریلی را که سازمان غیردولتی بخش راه آهن است به این بخش از نزدیک دنبال می کنند و افزایش سریع تعداد اعضای آن را علیرغم اینکه یک انجمن جدید است، پیگیری و قدردانی می کنند.
• قوانین تغییر ساختار و آزادسازی بخش راه آهن در خرداد 2012 به مجلس ارسال می شود و در مدت زمان بسیار کوتاهی به تصویب می رسد.
گفت.
وی همچنین افزود که مرکز انجمن و مکانی که در آن قرار دارد را دوست دارد و اغلب از آن بازدید می کند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*