بررسی "پروژه تله کابین" در دنیزلی

📩 24/11/2018 09:26

جست و جوی مکانی برای پروژه تله کابین که شهرداری دنیزلی به منظور متمایز ساختن زندگی اجتماعی شهر و افزایش جذابیت گردشگری در مرکز شهر اجرا می کند ادامه دارد. عثمان زولان، شهردار دنیزلی با بیان اینکه مدت‌هاست در حال بررسی منطقه مناسب برای تله‌کابین بوده‌اند، گفت: ما معتقدیم با پروژه طناب‌زنی سطح گردشگری دنیزلی را بالا خواهیم برد.

مطالعات میدانی برای 'پروژه تله کابین'، یکی از پروژه های شهرداری دنیزلی که تفاوت ایجاد می کند، ادامه دارد. عثمان زولان شهردار دنیزلی با بیان اینکه به پروژه طناب زنی که برای متمایز کردن زندگی اجتماعی شهر و فعال کردن گردشگری در مرکز شهر اجرا خواهند کرد اهمیت می دهد، گفت: "من معتقدم پروژه طناب زنی ما به صورت جدی به گردشگری کمک خواهد کرد. مسیر."

شهردار زولان با بیان اینکه برنامه ریزی برای تله کابین که در نقطه ای مشرف به شهر ساخته می شود ادامه دارد، گفت: بررسی های خود را ادامه می دهیم تا منطقه با بهترین دید شهر و مناسب ترین موقعیت جغرافیایی انتخاب شود. و دسترسی آسان تاکنون از Göktepe در ارتفاع 1650 متری، از فلات Servergazi در ارتفاع 1300 متری و فلات Bagbaşı در ارتفاع 1650 متری بازدید کرده ایم. سعی می کنیم با بررسی دقیق و لمس مناسب ترین منطقه را انتخاب کنیم. کسانی که با کمک تله کابین در منطقه انتخاب شده به قله می رسند باید زمینی مسطح داشته باشند که بتوان در آن محل اقامت، خرید، پیک نیک و بسیاری از فعالیت های اجتماعی را انجام داد.

برای این کار به یک منطقه مسطح بزرگ مشرف به شهر نیاز داریم. به همین دلیل ما به بررسی های خود ادامه می دهیم. ظرفیت گردشگری در شهر ما وجود دارد که نمی توان آن را دست کم گرفت و مانند آن را ندارد. اما متاسفانه نمی دانیم چگونه از این پتانسیل استفاده کنیم. گردشگران پا به مرکز شهر نمی گذارند. چرا؟ هیچ امکاناتی وجود ندارد، پروژه جالبی اجرا نشده است. به همین دلیل است که پروژه های مختلفی مانند این باید در دنیزلی در حال توسعه ما انجام شود. به لطف تله کابین، گردشگران داخلی و خارجی و مردم دنیزلی این فرصت را خواهند داشت که شهر ما را از زوایای مختلف ببینند، به خطوط تله کابین سرازیر می شوند و ابتدا با کابل میهمانان خود را از بیرون نشان می دهند. ماشین.

منبع: دنیزلی نیوز

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*