جستجوی مکانی برای تله کابین دنیزلی ادامه دارد

📩 24/11/2018 09:26

شهرداری دنیزلی به جستجوی مکانی برای پروژه تله کابین ادامه می دهد تا جاذبه های مرکز شهر را برای بسیج گردشگری افزایش دهد.

پروژه طناب زنی در بیانیه خود اعلام کرد که مدت هاست در حال بررسی مساحت مناسب برای طناب زنی بوده اند. شهردار زولان گفت که با تله کابین سطح گردشگری دنیزلی را بالا می برند.

زولان با بیان اینکه برنامه ریزی برای ساخت تله کابین در نقطه ای مشرف به شهر ادامه دارد، گفت: بررسی های خود را ادامه می دهیم تا منطقه با بهترین دید شهر، مناسب ترین موقعیت جغرافیایی و دسترسی آسان را انتخاب کنیم. تاکنون از Göktepe در ارتفاع 650 متری، از فلات Servergazi در ارتفاع 300 متری و فلات Bagbaşı در ارتفاع 650 متری بازدید کرده ایم. سعی می کنیم با بررسی دقیق و لمس مناسب ترین منطقه را انتخاب کنیم. کسانی که با کمک تله کابین در منطقه انتخاب شده به قله می رسند باید زمینی مسطح داشته باشند که در آن محل اسکان، خرید، پیک نیک و بسیاری از فعالیت های اجتماعی انجام شود. برای این کار به یک منطقه مسطح بزرگ مشرف به شهر نیاز داریم.» گفت.

شهردار زولان با تاکید بر اینکه دنیزلی ظرفیت گردشگری مهمی دارد، گفت: متاسفانه نمی دانیم چگونه از این ظرفیت ها استفاده کنیم. گردشگران پا به مرکز شهر نمی گذارند. چرا؟ هیچ امکاناتی وجود ندارد، پروژه جالبی اجرا نشده است. به همین دلیل است که در دنیزلی در حال توسعه ما، پروژه های مختلفی مانند این باید امضا شود. به لطف تله کابین، گردشگران داخلی و خارجی و مردم دنیزلی این فرصت را خواهند داشت که شهر ما را از زوایای مختلف ببینند، به خطوط تله کابین سرازیر می شوند و ابتدا مهمانان خود را از بیرون با کابل نشان می دهند. ماشین. او گفت.

منبع: Haberimport

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*