"شکارچیان برف" YHT در محل کار

📩 24/11/2018 11:38

تیم مبارزه با برف متشکل از 50 نفر وابسته به اداره کل TCDD به صورت 24 ساعته بدون توجه به روز، شب، برف، سرما، نوع کار می کند و از باقی ماندن خط قطار سریع السیر آنکارا-قونیه اطمینان حاصل می کند. همیشه باز است

Mükerrem Aydoğdu، مدیر ترافیک TCDD YHT، در بیانیه خود گفت که برف روب از 24 فوریه، زمانی که برف و برف شدید شروع شد، بدون وقفه کار می کند و خط را باز نگه داشته است.

آیدوغدو با بیان اینکه از ساعات صبح روز 24 فوریه شروع به باز نگه داشتن خط راه آهن با لوکوموتیوهای دیزلی کردند، گفت: از آن زمان تا کنون سعی می کنیم راه را با برف روب ها در شب باز نگه داریم و قطارها را راه اندازی کنیم.

آیدوگدو با بیان اینکه برف روب با سرعت 50 کیلومتر در ساعت جاده را پاکسازی می کند و به دلیل سرعت کم نسبت به YHT، بیل زدن را در شب انجام می دهند.

در جاهایی شاخه های بیش از 2 متر وجود دارد. حتی اگر برف نبارد با برف و تبعید راه را بر اثر باد می بندیم و سعی می کنیم آنها را باز کنیم.

در دوره برفی قبلی زمان هایی بود که اصلاً نمی توانستیم پیشرفت کنیم. در آن زمان شلیک های بیش از 5 متر و به طول دستگاه وجود داشت. متأسفانه در مدت مذکور هر از چند گاهی نتوانستیم قطارهای سریع السیر را پیش ببریم و اکسپدیشن هایی بودند که مجبور به عقب نشینی شدیم.

آیدوگدو بیان کرد که به غیر از برف روب، کارکنان با کار با دست در قسمت های قیچی خط را باز نگه داشتند و گفت که یک وسیله نقلیه دیزلی همیشه با رفتن جلوی هر اکسپدیشن YHT خط را باز نگه می دارد.

آیدوغدو با بیان اینکه کار در بخش 50 کیلومتری خط YHT آنکارا - قونیه تشدید شده است، اظهار داشت که تیم 50 نفره برف گیر به کار فشرده ادامه می دهد تا خط را باز نگه دارد و با YHT ایمن سفر کند.

-"برف و سرما می تواند بر سیستم های YHT تاثیر منفی بگذارد"-

آیدوغدو با بیان اینکه سنسورهای ایمنی زیادی در قطارهای سریع السیر وجود دارد تا بهترین ایمنی سفر را تضمین کند، گفت: برف و سرما می تواند بر حسگرهای ایمنی به ویژه در قسمت پایین YHT و پس از مدتی قطار تأثیر منفی بگذارد. به طور خودکار پیشرفت خود را برای ایمنی متوقف می کند. به همین دلیل، Aydoğdu اظهار داشت که آنها سرعت YHT ها را در شرایط زمستانی کاهش می دهند تا سنسورهای مذکور تحت تأثیر قرار نگیرند، "ما حداکثر توجه را داریم که قطارهای پرسرعت خود را ایمن سوار کنیم. در صورت لزوم با کاهش سرعت رو به جلو پیش می رویم تا برف بر سیستم های قطار تأثیر منفی نگذارد و مسافر را در میانه راه ناامن رها نکند.

-سایر اقدامات انجام شده-

از سوی دیگر، TCDD یک سری اقدامات را برای جلوگیری از شرایط نامطلوب در شرایط شدید و سخت زمستان انجام داد.

در این زمینه تیم هایی از مسئولان خدماتی مربوطه ادارات منطقه و در صورت نیاز از ادارات ذیربط این اداره کل در موارد فوق العاده به منظور مداخله فوری در حوادث و حوادث ناخواسته تشکیل شد.

دقت بیشتری در تشکیلات قطار، کنترل ها و بازرسی ها، سفت کردن ترمز واگن ها در ایستگاه ها و ایستگاه ها، ثابت ماندن و ایمن ماندن با گوه ها در مواقع لزوم تضمین می شود. با کنترل قطارها در ایستگاه های ایستگاه و مراکز خاصی در مسیر کروز، منفی هایی که ممکن است از نظر گرما، نور، آب و نظافت رخ دهد، مداخله می شود.

آب، نوشابه، نوشیدنی‌های گرم، غذای بسته‌بندی شده (مانند بیسکویت، کراکر) برای مدت طولانی (بیش از 2 ساعت) در قطار یا ایستگاه‌ها به دلایل مختلف به مسافران به صورت رایگان ارائه می‌شود. خارج از.

در مراکز منطقه‌ای، واگن‌های مسافری یدکی برای استفاده در قطارهای مسافربری خط اصلی و منطقه‌ای در مواقع اضطراری در ایستگاه‌های دارای تعداد مسافر زیاد موجود است.

منبع: Konhaber

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*