چرا خدمات قطار متوقف شد؟

📩 24/11/2018 11:49

معاون CHP Kocaeli M. Hilal Kaplan یک سوال کتبی در مورد تعلیق خدمات قطار در منطقه ما در محدوده پروژه قطار سریع السیر (YHT) ارائه کرد.

کاپلان در طرحی به رئیس مجلس ملی ترکیه که خواستار پاسخ کتبی بینالی یلدیریم وزیر حمل و نقل ترکیه شده است، این سوال را مطرح کرد که چگونه گلایه های مردمی که از راه آهن استفاده می کنند برطرف می شود و آیا در این زمینه اقداماتی انجام شده است. توجه.
سوالات مطرح شده توسط کاپلان

کاپلان در مورد نارضایتی هایی که از حمل و نقل ریلی که روزانه 14 هزار نفر در منطقه ما از آن استفاده می کنند، از وزیر یلدیریم سؤالات زیر را پرسید:

1- در صورت بسته شدن راه آهن که به شدت مورد استفاده قرار می گیرد، چه اقداماتی برای رفع گلایه دانشجویان، کارگران و به ویژه شهروندان کم درآمد ما انجام شده است؟ آیا برای شهروندان ما که به عنوان جایگزین حمل و نقل ریلی قربانی می شوند، با همان فرصت های مالی فرصت های حمل و نقل جایگزین فراهم شده است؟

2- در حالی که کار خط جدیدی در خط آنکارا - اسکی شهیر - آداپازاری در محدوده پروژه YHT آنکارا - استانبول در حال انجام است، سرعت YHT در ساعت در این خط به طور میانگین 250 کیلومتر تعیین شده است. به جای کار خط جدید در خط Köseköy-Gebze، کارهای بازسازی و نوسازی در خط قدیمی انجام می شود و میانگین سرعت YHT در این خط 160 کیلومتر تعیین شده است. چرا در حالی که خط 30 ماهه به طور کامل تعطیل می شود، به جای خط جدید، کار بهسازی در خط قدیم انجام می شود؟ در حالی که میانگین سرعت YHT در کشورهای توسعه یافته 400-500 کیلومتر است، در کشور ما به سرعت 160 کیلومتر به عنوان YHT چقدر واقع بینانه است؟

3- علت بسته شدن کامل خط درینچه و گبزه از اول فوریه 1 چیست؟ این واقعیت را که امکان حمل و نقل در این قسمت وجود ندارد، حتی اگر فقط یک طرفه باشد، چگونه توضیح می دهید؟

4- وضعیت کارمندان دولتی شاغل در قسمتی که برای حمل و نقل بسته می شود چگونه خواهد بود؟ آیا پرسنل قراردادی (کارگران پیمانکاری فرعی) شاغل در مشاغلی مانند گیشه، نظافت و نگهبانی ممکن است بیکار باشند؟ آیا تا زمانی که خط شما قطع است، این افراد در جای دیگری پست خواهند شد؟ با توجه به مناطقی که در آن ساکن هستند، چه اقداماتی برای جلوگیری از قربانی شدن این کارکنان انجام شده است؟

5- مدت زمان تعیین شده برای انجام کار چقدر است؟ پس از تکمیل این مطالعه، بخش گبزه-حیدرپاشا گبزه-Halkalı آیا برنامه ریزی شده است که در محدوده پروژه Marmaray به روی حمل و نقل بسته شود؟ آیا در صورت تعطیلی، جایگزینی برای این خط که روزانه حدود 80 تا 100 هزار مسافر را جابه جا می کند در نظر گرفته شده است؟ در این موازی Kadıköyآیا امکان تمدید کار مترو بین کارتال و منطقه گبزه وجود دارد؟

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*