کار فشرده روی خط Kestel

📩 24/11/2018 11:46

تولید بتن مسلح در شهرداری کلان شهر بورسا در خط BURSAAY KESTEL شروع به ظهور کرد، جایی که کار حفاری حدود 2 ماه پیش آغاز شد.

پس از اینکه خطوط Bursaray Görükle و Emek برای حمل و نقل باز شدند، شهرداری کلان شهر بورسا تمام وقت خود را در سیستم های ریلی در خط Kestel سپری کرد. شهردار Altepe با بررسی کارهای در حال انجام در محل، گفت که هدف آنها تکمیل اتصال Esenevler در مدت 2,5 ماه است.

شهرداری کلانشهر در راستای هدف خود از بافتن بورسا با تورهای آهنی، با هدف ایجاد حمل و نقل راحت با شرق شهر، اگرچه این دوره در برنامه نیست، پس از اتمام بر روی خط کستل تمرکز کرد. از خطوط Görükle و Emek. در حالی که در عملیات حفاری که از حدود 2 ماه پیش آغاز شده است مسافت قابل توجهی طی شده است، در مجموع 8 هزار و 366 متر خط بین ایستگاه Bursaray Arabayatağı و منطقه Kestel، 7 ایستگاه در سطح و 1 منطقه انبار و محوطه انبار امتداد یافته است. ساختمان خدمات، منطقه اتصال انبار در محدوده آرایش منطقه انبار کار در خط سیستم ریلی با خطوط انتظار به سرعت ادامه دارد. قرار است این خط با 30 مهندس و 140 پرسنل در اسرع وقت با سرعت مستمر تکمیل شود.

خط شروع به ظاهر شدن کرد

در ایستگاه دوم واقع در ادامه لامپ های اریکلی، عملیات خاکبرداری به 60 درصد می رسد و تولید بتن آرمه در روزهای آینده آغاز می شود. تقاطع Esenevler که پس از عبور از ایستگاه شماره 2 مشابه سه راهی Otosansit موجود طراحی شده بود، با 85 درصد عملیات خاکبرداری تکمیل شده است، ضمن اینکه عملیات بتن مسلح به سرعت ادامه دارد.

در زمانی که ما هدف داریم به پایان می رسد.

رجب آلتپه شهردار شهرداری کلانشهر که به همراه آوشار دبیرکل شهرداری کلانشهر و مصطفی آلتین معاون دبیرکل به بررسی کارهای در حال انجام این خط پرداختند، اطلاعاتی را از مسئول شرکت پیمانکار دریافت کردند. شهردار آلتپ با بیان اینکه تلاش زیادی برای تکمیل تقاطع Esenevler وجود دارد که به کارهای بتن مسلح خود ادامه می دهد، گفت: «تنها هدف ما این است که حمل و نقل مدرن و راحت را همراه با Gürsu و Kestel همراه کنیم. ما کارها را در محل بررسی می کنیم تا مشکلاتی را که هم در کارهای ساختمانی و هم در ترافیک ایجاد می شود، ببینیم. ما قصد داریم تا تقاطع Esenevler را در 2,5 ماه تکمیل کنیم. زمانی که شروع کردیم، هدفمان این بود که آن را ظرف 1,5 سال تکمیل کنیم. ما سخت کار می کنیم تا خط را در زمان موعود باز کنیم.»

17 هزار نفر در روز از خط کار استفاده می کنند

شهردار Altepe با اشاره به اینکه علاقه به خط Emek که با صرفه جویی از خط Görükle اجرا شد، روز به روز در حال افزایش است، گفت: به طور متوسط ​​روزانه 17 هزار نفر از این خط استفاده می کنند. شهردار آلتپ با اشاره به اینکه علاقه به این خط به ویژه پس از توقف حمل و نقل خدماتی توسط شرکت‌های منطقه صنعتی افزایش می‌یابد، گفت: حتی تراکم مسافر فعلی نشان داده است که چگونه سرمایه‌گذاری درستی انجام شده است. مردم ما اکنون حمل و نقل بدون وقفه و راحت را ترجیح می دهند.»

شهرداری کلان شهر بورسا
ریاست مطبوعات و روابط عمومی

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*