اتصال مترو به پروژه مرکز مالی استانبول

📩 24/11/2018 11:50

مشارکت GAP-VARYAP در زمینی به مساحت 100 هزار متر مربع در محدوده مرکز مالی استانبول، در 20 هزار متر مربع Rönesans ساخت و ساز گروه سافان در 20 هزار و 700 متر مربع، واریاپ در 9 هزار و 500 متر مربع، پروژه های اداری، اقامتی و هتلداری تائو در 12 هزار متر مربع اجرا می شود. مذاکراتی با شهرداری کلانشهر استانبول برای اتصال مترو به مرکز مالی استانبول انجام شده است.

پروژه بزرگی که استانداردهای ساختمانی استانبول را بالا می برد

Erdinç Varlıbaş مدیر عامل Varyap اظهار داشت که این پروژه در یک مفهوم پروژه پایدار طراحی شده است و با طراحی معماری خود، رویکردهای انسان محور را در مقیاس شهرهای جهان ارائه می دهد. وارلیباش با تعریف این پروژه به عنوان یک پروژه بزرگ که استانداردهای ساختمانی را در استانبول افزایش می دهد، گفت: «این پروژه که اقامتگاه ها، محل کار، هتل ها، مراکز خرید، امکانات آموزشی و فرهنگی، سینما و مناطق ورزشی را گرد هم می آورد، به عنوان یک پروژه چند منظوره طراحی شده است. پروژه پروژه آتاشهیر که بیش از 20 طراح و مشاور بین‌المللی را گرد هم می‌آورد که هر کدام از آنها پیشتاز بخش خود هستند، یک پروژه جهانی است که برای ترکیه ارزش ایجاد می‌کند. این پروژه که در مقیاس بین المللی به بازار عرضه خواهد شد، مورد توجه سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار خواهد گرفت.

پروژه مترو Kadıköyخطوط Ataşehir یا Bostancı-Dudullu را پوشش می دهد. علاوه بر این، پروژه راه آهن Kozyatağı-Ataşehir-Ümraniye پیشنهاد شده است.

منبع: ملیت

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*