چینی ها مهمان جدید کارخانه واگن سازی بیکار مالاتیا هستند

📩 24/11/2018 11:47

در خلال بررسی‌ها، اوزنور چالیک، معاون آک‌پارتی مالاتیا و احسان کوجا اطلاعاتی را به هی آیکوان، رئیس تیم کاری پروژه راه‌آهن چین-ترکیه ریاست راه‌آهن جمهوری خلق چین و ژانگ زایژانگ، رئیس شرکت CSR دادند.

اوزنور چالیک، معاون آک‌پارتی مالاتیا پس از بررسی‌ها بیانیه‌ای داد: «ساخت این کارخانه در سال 1989 متوقف شد. تبدیل آن به یک منطقه سرمایه گذاری جدید یکی از موضوعات مهمی است که مردم مالاتیا آرزوی آن را دارند. در نتیجه جلساتی که با وزیر حمل و نقل خود داشتیم، از آنها خواستیم که از ما در زمینه ورود سرمایه گذاران از خارج حمایت کنند. با توجه به این موضوع، هیئتی از چین به مالاتیا آمد. ما اطلاعات لازم را برای سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذار خود در مالاتیا ارائه می دهیم. برای ما بسیار مهم است که هیئت ما در مالاتیا باشد. امیدوارم سفر کنند، بررسی کنند و برنامه هایشان را بسازند. ما بعداً در مورد این موضوع دوباره ملاقات خواهیم کرد.»

چالیک همچنین آخرین وضعیت هیئت لهستانی را که قبلاً از کارخانه بازدید کرده بودند، ارزیابی کرد و گفت: «هیئت لهستانی نیز در آنکارا از ما دیدن کردند. محصول کار فردی بود. آیا در چارچوب پروژه خواهر شهر اینجا می توان کاری کرد؟ آنها با این ایده آمدند. اما ما سفر هیئت چینی را بسیار مهم می دانیم. می بینیم که او یک سرمایه گذار جدی است. ما به عنوان مالاتیا سهم خود را انجام خواهیم داد. من امیدوارم که آنها سرمایه گذاری خود را در اینجا انجام دهند."

پیش بینی می شود پس از انجام کارهای لازم، هیئت چینی بار دیگر به مالاتیا بیاید.

منبع: ملاتیام

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*