شهرداری کلانشهر کارهای نوسازی 3 پل را در جاده آنکارا در محدوده خط کستل بورسارای انجام خواهد داد.

📩 24/11/2018 11:33

متروپولیتن که عملیات جابجایی زیرساخت های پل های Hacivat، Balıkli و Deliçay را در جاده آنکارا آغاز کرده است، قصد دارد در این ماه به مناقصه روش مذاکره اضطراری برود و پایه و اساس را بگذارد.

پس از اینکه بزرگراه ها کارهای ساخت و ساز پل های Hacivat، Balıkli و Deliçay را که نیاز به تجدید و توسعه در جاده آنکارا در محدوده خط کستل Bursaray دارد، در برنامه سرمایه گذاری قرار نداد، متروپولیتن تصمیم گرفت این کار را خودش انجام دهد. برای اینکه زمان را از دست ندهید

نقل و انتقالات شروع شد…

شهرداری کلان شهر با توجه به این موضوع که نهادها به آنها اجازه می دهند با روش چانه زنی فوری به مناقصه بروند تا بتوانند در اسرع وقت طبق ماده 24 قانون تدارکات عمومی به انجام کارهای فوری خود بپردازند، هدف خود را در نظر دارد. تا در اسرع وقت شروع به کار کند. برای این امر دستورالعمل عملیات جابجایی زیرساختی پل ها به نهادهای لازم داده شد. در حالی که BUSKI عملیات انتقال زیرساخت را مطابق دستورالعمل آغاز می کند، انتظار می رود در روزهای آینده سایر نهادها نیز کار انتقال را آغاز کنند.

این بنیاد در این ماه راه اندازی می شود…

شهرداری کلانشهر که قصد دارد تا پایان سال جاری به مناقصه برود و ساخت و ساز را آغاز کند، پل ها را به صورت یکجا یا به صورت مقطعی می سازد. اگر مسیر جایگزینی برای تردد در جاده آنکارا پیدا کند، متروپولیتن ساخت هر سه پل را همزمان آغاز می کند و اگر مسیر جایگزینی وجود نداشته باشد، به ترتیب مانند Hacivat، Balıkli و Deliçay این کار را انجام می دهند. متروپولیتن در این هفته در مورد مسیرهای ترافیکی جایگزین بحث خواهد کرد تا مناسب ترین روش را بیابد.

منبع: اخبار رویداد – سییت گوندوگان

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*