انتقال مترو آدانا به وزارت حمل و نقل.

Sıtkı Cengil با بیان اینکه برای تکمیل مسیر مترو به یک منبع بزرگ نیاز است، گفت: «در حال حاضر تکمیل این مسیر با امکانات شهرداری بسیار دشوار است. وی گفت: باید بدون معطلی مترو به وزارت حمل و نقل منتقل شود.

سیتکی سنگیل، رئیس استانی حزب HAS دیروز بیانیه ای کتبی داد و گفت که به مدت 15 سال، بخش بزرگی از منابع آدانا به مترو اختصاص داشته و دارد.

Sıtkı Cengil با بیان اینکه وزارت حمل و نقل باید هر چه سریعتر مترو را برای حل این مشکل در اختیار بگیرد، در بیانیه کتبی خود در این باره نظرات زیر را بیان کرد:

به مدت 15 سال، بیشتر منابع آدانا به مترو اختصاص یافته و هنوز هم ادامه دارد. به این ترتیب مترو آسیب می بیند. این آسیب ها باری را که بر پشت آدانالی وارد می شود چند برابر می کند. مترو نمی تواند در وضعیت فعلی سود کند. برای تکمیل مسیر به منابع زیادی نیاز است. در حال حاضر تکمیل این امر با امکانات شهرداری بسیار سخت است.

مترو بدون اتلاف وقت به سازمان حمل و نقل واگذار شود. امکانات شهرداری آدانا در مقایسه با امکانات شهرداری آنکارا حتی یک دست هم نیست. متروی Sincan، Keçioren و Çayyolu آنکارا در ماه ژوئن به وزارت حمل و نقل تحویل داده شد. زمانی که آقای نخست وزیر قبل از انتخابات به آدانا آمدند، گفتند که متروی آدانا به وزارت حمل و نقل منتقل می شود.

به عنوان مردم آدانا، ما باید از این موضوع محافظت کنیم و آن را تسریع کنیم. در این راستا، ما تقاضای آقای نیهات سوزوتک، رئیس اتاق‌های مینی‌بوس مبنی بر انتقال مترو به وزارت حمل‌ونقل را می‌یابیم و از آن حمایت می‌کنیم.

رسانه آدانا

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*