سیستم حومه پایتخت به استاندارد مترو خواهد رسید

📩 02/02/2011 10:34

YHT، قطار معمولی و خطوط حومه از هم جدا خواهند شد و یک شرکت تابعه دیگر برای صنعت پیشرفته راه آهن ایجاد می شود

پایه گذاری پروژه Başkentray و مراسم امضای موافقت نامه مشارکت کارخانه خواب بتنی در سینجان در 22 فوریه 2011 ساعت 11.00 با حضور بینالی یلدیریم وزیر حمل و نقل برگزار شد.

همانطور که مشخص است، افزایش خدمات YHT بین آنکارا و اسکی شهیر به دلیل تقاضا. پروژه قطار سریع السیر آنکارا - قونیه که در حال آزمایش است و برنامه ریزی شده است تا در سال 2011 به بهره برداری برسد. افتتاح بخش اسکی شهیر- گبزه پروژه قطار سریع السیر آنکارا-استانبول که در حال ساخت است، در سال 2013، مناسب ساختن بخش آنکارا-سینکان را برای بهره برداری از قطارهای سریع السیر ضروری کرد.

از سوی دیگر، پروژه قطار سریع السیر آنکارا - سیواس که ساخت زیرساخت آن ادامه دارد، باعث تشدید ترافیک در بخش آنکارا - کیاش خواهد شد. از این رو. هدف آن جداسازی خطوط قطار YHT، معمولی و حومه ای در خط Sincan - Kayaş و رساندن سیستم حومه به استاندارد مترو با پروژه Başkentray است. با این حال، در طول ساخت پروژه Başkentray، قرار بود خط جدیدی در شمال خط آنکارا-سینکان ساخته شود تا قطارها را به ایستگاه آنکارا متصل کند.

در این زمینه، در نتیجه مناقصه ای که در 24 آگوست 2010 برگزار شد، Colin-Savronik-Generale Cons. قراردادی با کنسرسیوم (GCF) امضا شده است. در چارچوب این پروژه که قرار است در 69.680.027 ماه تکمیل شود؛ 14 خط بین آنکارا-مارشاندیز، یک خط جدید اضافی بین مارشاندیز-سینجان، ساخت زیرگذر بزرگراه و سیستم های الکترومکانیکی در لاله و ایر استاپ وجود خواهد داشت.

کارخانه بتنی قطار سریع السیر تاسیس شده است…

با مشارکت TCDD، قرارداد ایجاد کارخانه خواب بتنی با یک شریک داخلی و ایتالیایی امضا خواهد شد. قطار سریع السیر EUROTEM Adapazarı، Çankırı/VADEMSAŞ در کارخانه ای که در سیواس تأسیس می شود، که سومین زیرمجموعه پس از کارخانه نوین راه آهن مدرن است. تراورس های مورد نیاز قطارهای پرسرعت، راه آهن های سنگین، خطوط مترو و سایر محصولات بتنی مورد نیاز راه آهن را تولید خواهد کرد. تولیدی با فناوری فشرده با این کارخانه در نظر گرفته شده است که می تواند به بازارهای خارجی نیز صادر کند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*